Strona 88 z 110 PierwszyPierwszy ... 3878868788899098 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 1098
  1. #871
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Ja sobie kupiłem właśnie 24" LCD Samsung SyncMaster 2443BW i nic lepszego nie widzę. Ustawianie wyżej/niżej i do pionu na pivocie bardzo mi się przydaje.

  2. Robs, widzę że Twój monitor ma możliwość zawieszenia na ścianie, używałeś tego?

    Co do tej opcji ustawianie wyżej/niżej polega ona na tym, że możesz ustawić ekran monitora odpowiednio wyżej lub niżej od miejsca na którym stoi? Jeśli tak to ile do góry w centrymetrach można przesunąć ekran?
    Ostatnio edytowane przez gumol ; 16-11-2009 o 01:22

  3. #873
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    22
    Niby w opisie jest że można zawiesić na ścianie ale szczerze mówiąc nigdy bym czegoś takiego nie zrobił. Natomiast on jest zamocowany na takiej solidnej kolumnie i można go przesuwać góra/dół i obracać w różne strony. Do czytania i edytowania tekstów obrócenie do pionu jest bardzo wygodne. Przed zakupem obejrzałem go sobie na wystawie w MediaMarkt i bardzo mi się spodobał.

    Samsung 24" LCD SM 2443BW Czarny - Monitory LCD - Agito.pl - największy polski sklep internetowy

    Poza tym brałem jeszcze pod uwagę normalne 32" telewizory LCD (bo akurat też potrzebuję TV) które mogą pracować z komputem ale nie wiem czy to ma sens i czy to się w praktyce sprawdza.

  4. #874
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863

  5. #875
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Wojtas akurat na bossmedi nie gram, ale kiedy ja kupowalem swoj monitor tez wachałem się między Samsungiem a LG, ale w sklepie skutecznie mi koles odradził Samsunga pokazując ile maja reklamacji właśnie tych monitorów. Podobno są bardzo awaryjne. Pzdr

  6. #876
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Ciekawe co to za sklep...
    Prawda jest taka (bez ściemy), że awaryjność monitorów jest na poziomie LG mniej więcej, czyli ca. 2-3%. I oczywiście jest o lata świetlne mniejsza niż nieco egzotycznych producentów (typu Acer).

    BTW: nie warto opierać się na opiniach "panów w sklepach". Kiedyś przeprowadziłem stosowny "wywiad" w sieciach sklepów elektronicznych pytając pracowników o poradę. Oczywiście rozmawiałem o dziedzinie, którą zajmuję się od lat i naprawdę się na niej znam. Goście opowiadali niewiarygodne bzdury. I tak było dokładnie w każdym z marketów.
    To tak pod rozwagę

  7. #877
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Gosc ktory wtedy doradzal byl moj znajomy wiec raczej info pewne, zreszta pokazywał ile maja reklamacji

  8. #878
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Cóż... widać akurat oni mają pecha.
    Te 2-3% to dane z całego rynku monitorów Samsunga w Polsce. I jest to wynik naprawdę dobry.

    Co nie zmienia faktu, że siła "czarnego PR-u" jest w przypadku wszelkich produktów koreańskich naprawdę znaczna. Przynajmniej w naszym kraju.

  9. #879
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    jak sprzedali 500 monitorow samsunga i 10 innych firm to sie nie ma co dziwic, ze reklamacji wiecej ma samsung moze to dlatego?

    a jak jest z matrycami tych minitorow, czy to prawda ze wiekszosc monitorow ma matryce z tych samych fabryk czy wymyslilem to sobie?

  10. #880
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Nie wymyśliłeś, wiekszośc producentów monitorów korzysta z matryc samsunga, chocby firma eizo uważana powszechnie za produkująca najlepsze monitory na świecie. No ale sama matryca to nie cały monitor, więc na jakośc wyswietlanej grafiki oraz jakośc całego monitora wielki wpływ ma cała pozostała elektronika (2 te same matryce a obraz zupełnie inny) . Dla tego nie mówi i nie pisze się o konkretnych matrycach tylko o konkretnych monitorach i ich producentach.