Strona 12 z 110 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1098
  1. #111
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Panowie ja nie mowie ze tak nie jest ja mowie tylko jakie sa przepisy i jak powinno byc , mysle ze sporo zalezy tez od miasta np urzad celny w warszawie ostatnio wzial sie za to i paczki sa szczegolowo sprawdzane i clone zgodnie z przepisami wiec moze w innych miastach jest inaczej , wiec ludzie ROBTA CO CHCETA

  2. #112
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    hm... w tym rzecz że do dell jest potrzebny taki kabel:
    http://www.etech4sale.com/Dell_R0423...id-150979.html

    a na mieście u mnie takiego nie ma...

  3. #113
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a co na to sprzedawca monitora? nie powinien ci zapewnic takiego kabelka?
    mysle, ze we wrocku bez problemu znajdziesz gdzies taki kabel, tym bardziej ze kiedys byl tam oficjalny serwis della, nie wiem jak teraz, ale ponad rok temu byl. inna sprawa, ze ceny maja tam z kosmosu, bo zwykly kabel zasilajacy do laptopa typu 'koniczynka' kosztowal u nich okolo 100PLN, gdzie w normalnym sklepie dalem chyba 5

  4. #114
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    no w tym rzecz że mają kable tyko do laptopów(wyjście jack) a do monitorów nima...
    domyslam sie że na gieldzie elektronicznej może być taki zasilacz.. ale to aż strach go podłączac potem będzie... :/

  5. #115
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Zasilacz to dobierzesz raczej bez problemu w sklepie z czesciami elektronicznymi, zostaje teraz wtyczka

  6. #116
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no dobra mam juz tego Hp

    podlaczylem i wszystko dziala

    ale mam pytanko czy do pracy w rozdzielczosci 1600x1200 oprocz monitora obslugujacego takowa rozdzielczosc nie jest potrzebna takze odpowiednia karta graficzna ?

    bo ja np mam a w w sumie nie mam :P karte graficzna zintegrowana na plycie glownej 32MB bez zadnego akceleratora i innych bajerow

    wiec moze do poprawnego wyswietlania warto kupic wreszcie jakas porzadna(normalna karte)

    niby za pomoca narzedzia dolaczonego na plycie poustawialem parametry ale np w zakladce "focus" gdzie pojawia sie taki szarawo-brazowy ekran ma nie byc falowania pionowego i poziomego tak rpzynajmniej zrozumialem a jednak ja wyraznie widze poziome paski tak jakby nie nadazal z odsswiezaniem i stad pomysl ze moze warto tez karte graficzna kupic.

    Jeszce dodam info ze kupowalem w tym sklepie co linka podal alchemik i zamowienie i przelew dokonalem we wtorek wieczorem a dzis o 12 kurier dostarczyl przesylke. Wiec jestem bardzo zadowolony z tego sklepu .

  7. #117
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    najlepiej kup sobie jakas karte, ktora ma wyjscie DVI na monitor LCD, bo zapewne masz zwykle wyjscie VGA z karty zintegrowanej z plyta?

  8. #118
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no tak mam Vga

  9. #119
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    poszukaj na allegro, tam firmy wyprzedaja jakies geforce, ktore sa w sam raz do grania w pokera, maja 2 wyjscia na monitorek LCD, przyda ci sie to na przyszlosc, jak dokupisz kolejny. a cena miedzy 100-150 PLN.

  10. #120
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    No więc ja też już odebrałem tego HP

    Wieczorkiem będę w domu i potestuję jak daje rade. Wrzucę gdzieś tu potem jak wygląda 8 stołów teraz na 2 monitorkach

    Pozdrowionka