Strona 10 z 110 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1098
  1. #91
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    317
    alchemik, mi też pixmania nawaliła... chociaż mozliwe że to nie ich wina bo nigdzie tego samsunga nie ma, ale to dobrze.

    Bierz tego hapeka, stoii u mnie na biurku od kilku dni i jestem bardzo zadowolony.

    W skrócie samsung i ten drugi do którego dałeś linka są na starej matrycy TFT TN którą już wiekszość producentów wycofuje z użytku. Ten HP jest na S-IPS, dobra matryca poza problemami z odwzorowaniem czerni (która jest trochę fiolotowa ), ale to nieprzeszkadza aż tak bardzo. Poza tym ladnie wyglada 8)

    pozdro

  2. #92
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    No właśnie ten HP super jest kurde.

    Dostępnych mają jeszcze 40 sztuk więc pewnie jak jutro będe w Katowicach jade kupić

    Ale kolejne opinie mile widziane!

    Pzdr

  3. #93
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    na ebayu samsung 204b chodzi za np 320$
    link

    ale niestety wysylka tylko do usa


    ja chyba rowniez zdecyduje sie na tego HP

  4. #94
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    sebkrol,sproboj,wyslij mail i spytaj,czy by wyslali do europe,niektore firmy to robia

    zachecam tez do odwiedzania niemieckiego ebaya>znajomy kupil ostatnio nowego philips 1600x1200 za 260euro

  5. #95
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a jak sprawa wyglada z clem trzeba cos placic? bo chyba tak ?
    a jesli tak to ile bo ja zupelnie nie mam o tym pojecia.

  6. #96
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    185
    Placisz 22% VAT (wartosc to cena towaru z kosztami wysylki) i dodatkowo jeszcze klasyfikuja ten przedmiot wg jakis swoich tabelek i masz jeszcze jakas oplate z tego tytulu choc podstawa jest walsnie VAT
    Pozdrawiam

  7. #97
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wysylaja jako prezent, leci samolotem zwykla paczka (1-2 tygodnie) lub plynie statkiem (do 6 tygodni) i wtedy najprawdopodobniej cla nie zaplacisz. jezeli bedziesz mial pecha, to dodaja kilka % cla + do wszystkiego 22% vat i masz kwote do zaplaty w celnym. polecam wysylanie statkiem, dlugo sie czeka, ale warto, choc podobno zwykla paczka lotnicza tez nie bedzie oclona.

  8. #98
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a to wtedy doliczajac vat i clo ewentulanie to cena wychodzi zblizona do tego co w polsce wiec chyba nie ma co sobie komplikowac i wygodniej zamowic w polskim sklepie

    dzieki za informacje

  9. #99
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    wlasnie chcialem to samo napisac,co warebel.tylko na paczce nie moze stac,ze to firma itp. wysyla,co oczywiscie da sie zalatwic

  10. #100
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    sebkrol np260euro+35(wysylka)=295euro