Strona 72 z 110 PierwszyPierwszy ... 2262707172737482 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 711 do 720 z 1098
  1. #711
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ostatnio w UK byla reklama wodki:

    Drink quality, not quantity

    Nie wyobrazam sobie grac w niektore gry na 26'' a o samym monitorze nie mam najmniejszego pojecia - wklej w google model + review i poczytaj.
    Wciaz nie odpowiedziales w co grywasz chyba ze we wszystko jak sie nawinie po trochu to pewnie wiekszy monitor do samochodowek bedzie fajny,
    ale do jaksi szybkich strzelanek FPP to juz troche za duzo

  2. #712
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Indy, ja ostatnio zakupiłem taki monitor LG:
    @ LG 24" DVI HDCP FV W2452T-PF 36mc + GRatis! (499124548) - Aukcje internetowe Allegro
    i jestem bardzo zadowolony. Dobry czas reakcji, dobry kąt widzenia i świeci jak jasna cholera. Zdecydowałem się na LG dlatego że

    1. Mają dobrą gwarancję - jeśli w pierwszym miesiącu wypali się w nim piksel to wymieniają na nowy. Najczęściej jest tak że jak przez miesiąc nic się nie zepsuje to monit będzie śmigał.

    2. Byłem w media i kazałem kolesiowi z obsługi włączać różne rzeczy na wszystkich monitorach. Przyglądałem się HP, LG i Samsungom z PVA (mniej więcej w tym samym przedziale cenowym) i nie widziałem jakiejś większej różnicy w wyświetlaniu obrazu.

    Ten LG który polecam myślę że starczy Ci do gierek, filmów (rozdzielczość 1920:1200) i do multitablingu.

    pozdro

  3. #713
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Kupiłem tą IIYAME 26''. Na początku super radość, przerzucić się z 17'' kineskopowej na takie coś to szok, ale już kurwa żałuję tego zakupu - wcześniej bez skrupułów waliłem po bad beatach z plaskacza monitorek, a tego mi szkoda i nie mam w co walić :/

  4. #714
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    postaw stary obok I mow do niego: widzisz, ty lepszy nie byles, wiec musialem cie zmienic i jeb
    Najlepiej graj na dwoch to sie nazywa prawdziwy multitabling I tam gdzie masz bad beaty przenos stoly na stary monit, a tam gdzie ich nie masz na nowy wtedy jeden bedziesz glaskal a drugi bil

  5. #715
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    Kupiłem tą IIYAME 26''. Na początku super radość, przerzucić się z 17'' kineskopowej na takie coś to szok, ale już kurwa żałuję tego zakupu - wcześniej bez skrupułów waliłem po bad beatach z plaskacza monitorek, a tego mi szkoda i nie mam w co walić :/
    a już myślałem że to ze mną jest coś nie w porządku,
    grałem kiedyś na takiej kolosalnej starej belinei, dostała co nieco

  6. #716
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam mam problem z ustawieniem rozdzielczosci 2560 x 1600 , monitor hp LP3065, karte graficzna mam taka: ASUSTeK Computer Inc.

    udalo mi sie wlaczyc 1280 x 800: http://telewizor.eu/hdtv.html , w windowsie wogole nie bylo 2560x1600 wiec poszukalem troche na necie i programem powerstrip udalo mi sie dodac ja, ale gdy ja ustawiam to wtedy nie widac calego pulpitu i ikony sa wielkosci jak w 1280 x 800

    moze ktos mial podobny problem?
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 09-01-2015 o 11:35

  7. #717
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    moze potrzebujesz sterowniki do monitora??

  8. #718
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    radek0444 mam dokladnie ten sam monitor, te sama karte graficzna (co prawda inny producent, ale to jest to samo) i nie mam najmniejszego problemu.
    na pewno masz dobry kabel DVI-DVI? (koniecznie ten dostarczony z monitorem DUAL LINK).
    nie potrzeba zadnych sterownikow do monitora, ew. sciagnij najnowsze catalysty ze strony AMD - o ile jeszcze tego nie zrobiles.

  9. #719
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Witam stery do monitora zainstalowane, kabel podlaczylem ten od monitora zreszta na nim nawet pisze: this is dual-link DVI cable
    Wlasnie sciagam nowsze stery zobaczymy czy pomoze.

    EDIT
    sciagnalem stery i maxymalna rozdzielczosc jaka moglem ustawic to 2048x1536 (na ktorej i tak nie widac calego pulpitu) po dodaniu 2560x1600 programem powerstrip jest to samo, na dodatek program ten pokazuje mi ze max rozdzielczosc dla tego monitora to 1280x800. Juz skonczyly mi sie pomysly co moge jeszcze zrobic takze bede musial pewnie pisac do supportu.
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 20-12-2008 o 13:20

  10. #720
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    albo grafika uwalona, albo kabel, nic innego nie przychodzi mi do glowy, chyba ze sam monitor masz padniety, ale to raczej malo prawdopodobne.