Strona 100 z 110 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 1098
  1. #991
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Hmm, ja w swoim zmniejszylem jasnosc

  2. #992
    mimo iz dalem jasnosc, nasycenie i co tam jeszcze jest na 0 to nie od tego calkowicie zalezy
    to jakies h#$(&#$ promieniowanie, sadze, ze nawet ta opcja czarno-biale kolory nic by nie pomogla
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 11-02-2010 o 17:50

  3. #993
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Jakbys dal janosc na 0 to bys mial czarny obraz.....

  4. #994
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    12
    Nie wiem skad taka teoria ale zaden LCD na jasnosci 0 nie bedzie czarny.

    I tak to prawda, niektore monitory nawet na minimum potrafia dawac po galach jak ktos ma wrazliwe oczy. Troche sie o tym nasluchalem jak znajomy z duza wada wzroku wybieral monitor.

  5. #995
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Ogłoszenie :
    Chętnie kupię jakiś używany monitor LCD do grania.

  6. #996
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Jakbys dal janosc na 0 to bys mial czarny obraz.....
    ja na zero mam ustawiona jasnosc w monitorze podczas normalnego siedzenia przy komputerze i widze duzo wiecej oprocz czarnego tylko ;p

    Cytat Zamieszczone przez PreStiaCzeK Zobacz posta
    mam tego Samsung SyncMaster T240 24" z FT i niezle daje po oczach - przynajmniej dla mnie, robilem kilka podejsc ale po ostatnim juz go nie wlacze chocbym mial micro stoly grac ;]
    nie wiem czy ten samsung ma podobnie jak samsung t240HD ktory posiadam ale u mnie to nie tylko jest jasnosc ale jest jeszce jakies podswietlenie i chyba jakas 3 opcja tez ktora modyfikuje jasnosc teraz nie siedze przy tym monitorze wiec dokladnie nie pamietaj ktore byly to opcje ale poszukaj w menu chociaz to tez moge miec inaczej bo moj monitor jest tez z tuner TV i z tego powodu moga byc te dodatkowe opcje
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 16-02-2010 o 01:28

  7. #997
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ja na zero mam ustawiona jasnosc w monitorze podczas normalnego siedzenia przy komputerze i widze duzo wiecej oprocz czarnego tylko ;p
    dokladnie. jasnosc ustawiona na 0 nie oznacza czarnego obrazu, jest po prostu jakas granica do ktorej nie zejdziesz


    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    nie wiem czy ten samsung ma podobnie jak samsung t240HD ktory posiadam ale u mnie to nie tylko jest jasnosc ale jest jeszce jakies podswietlenie i chyba jakas 3 opcja tez ktora modyfikuje jasnosc teraz nie siedze przy tym monitorze wiec dokladnie nie pamietaj ktore byly to opcje ale poszukaj w menu chociaz to tez moge miec inaczej bo moj monitor jest tez z tuner TV i z tego powodu moga byc te dodatkowe opcje
    stary wiem o co ci chodzi, to sa jakies efekty specjalne; podswietlenie jak wlaczasz strone czy cos w tym stylu
    z tym czyms to jakbym siedzial przy lampie , odrazu to wylaczylem po wlaczeniu monitora :]

    i mimo, ze obraz na moim samsungu jest ciemniejszy od mojego asusa to i tak oczy sa zmeczone duzo mocniej
    Ostatnio edytowane przez PreStiaCzeK ; 16-02-2010 o 21:53

  8. #998
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    mogę prosić o pomoc w wyborze monitora? interesuje mnie cos koło 24" tak zeby wygodnie sie grało
    tylko mam problem z rozdzielczośćia, mam zintegrowana kartę graficzna GMA X4500 i z tego co wyczytałem obsługuje max 1920x1080
    moze sie myle?

    czy taka rozdzielka sie sprawdzi? czy lepiej kupic jakas grafe i monitorek z 1920x1200?

  9. #999
    wszystko zależy od kasy jaką planujesz wydać
    pozdrawiam

  10. #1000
    zdecydowanie kup nowa karte graficzna jesli tak to wyglada

    bo chyba nie kupujesz 24" 1920x1200 po to by korzystac z mniejszej rozdzielczosci?