Strona 98 z 110 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1098
  1. #971
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    77

  2. #972
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    powiem ze brzydki, nie podoba mi sie

  3. #973
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    mam 2 takie benki zero problemów technicznych

  4. #974
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    wez 5750 ciągnie odrobinę mniej prądu, dałem do niej link ta za niecałe 400 pln. Potrzebujesz zasilacz o mocy co najmniej 550W. Jak działa wyjście na 3 monitor musisz dowiedziec sie u sprzedawcy, ja montowałem do tych kart tylko 2 monitory dotychczas. Profilaktycznie przed kupnem wysluj model płyty głównej do firmy, z której weźmioesz grafikę, powiedza wtedy ze 100% pewnością czy pójdzie.

  5. #975
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Alchemik tutaj masz tańszą alternatywę i podłączysz 3 monitory cyfrowo. Poza tym z tego co pamietam nVidia była zawsze bardziej kompatybilna niż ati

    Camino.pl: Karty graficzne PCI-Express: GeForce PCI-Express 9600GT 512MB DualDVI HDMI GAINWARD GS (Gainward)

    OpenDNS

    Ale niech ktoś się wypowie co do kompatybilności z Twoim sprzętem bo tylko na szybko przejrzałem temat.

  6. #976
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Czytam na forach komputerowych i niestety nadal nie mam pewności, że pod te karty podłączę bez problemu 3 monitory...

    ATI Radeon? HD 5770 Graphics

    w opisie tej karty na stronie ATI jest coś takiego:
    # Driver version 8.66 (Catalyst 9.10) or above is required to support ATI Eyefinity technology and to enable a third display you require one panel with a DisplayPort connector!!!

    No I teraz pytanie czy to oznacza że 2 monitory podłączę normalnie pod 2 wyjścia DVI a trzeci monitor przez wyjście DisplayPort mogę podłączyć np za pomocą takiej przejciówki (PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER DisplayPort do DVI (kabel) (894439437) - Aukcje internetowe Allegro) i dalej już kablem DVI

    Czy może jest potrzebny jakiś specjalny monitor nowy z wyjsciem DisplayPort żeby to działało?

    We wszytskich kartach tej serii sa 2 wyjścia DVI + HDMI + DisplayPort. Ale na stronie producenta piszą o tym DisplayPort tylko... Nie można zrobić tak, że 2 monitory pod DVI a trzeci pod HDMI po prostu?

    NO i jeszce jedna opcja:
    Kumpel mi napisał, że za pomocą etgo typu wejściówki (Przejsciowka adapter DVI-I - DVI-D+VGA Lindy 41007 (895985594) - Aukcje internetowe Allegro) miał do laptopa chyba podłączone 2 monitory...

    To może da się tak zrobić że do tej mojej aktualnej karty w której mam 2 wyjścia DVI do jednego wpinam monitor a do drugiego wpinam tą przejściówkę i do niej 2 monitory...

    Przejdzie coś takiego? da się normalnie ustawić 1600x1200 na tych 20tkach i będzie normalnie widział wszystkie 3 monitory?

    w Sumie to byłaby najszybsza i najtańsza opcja więc kto wie...

    PS - napisałem to samo na kilku forach komputerowych., do sklepów sprzedających te przejściówki i do dwóch dystrybutorów kart Ati więc mam nadzieję, że ktoś wymyśli jak to zrobić bo jakoś nie uśmiecha mi się kupować kartę za 600+ pln żeby się zaraz okazało że gówno z tym zrobię...

  7. #977
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ta przejściówka raczej nie umożliwia wypuszczenie sygnału na 2 monitory jednocześnie. A nawet jeśli to byłby to ten sam obraz na obu monitorach.

    Cables Unlimited

    Our DVI-D Y cable provides a fast and easy way to simultaneously connect 2 monitors to a 1 computer(...)Splits your video signal providing simultaneous display of the same picture

    Z poniższego linka wynika, że bez nowej karty jednak nie dasz rady
    Dual DVI Monitors How-To Geek Forums

  8. #978
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    No ale za pomoca tej przejsciowki to bedziesz mial obraz sklonowany na 2 monitorach + 2 niezalezny a chyba nie o to Ci chodzi

  9. #979
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Elpe przecież ja właśnie to napisałem

  10. #980
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    A bo ja w pracy, dalem odpisz i pisalem chwile a Ty zdazyles napisac to samo a nasze forum nie wyswietla informacji ze watek sie wydluzyl jak dajesz submit

    Nawiasem mowiac, do mojego lapa udalo mi sie podlaczyc 2 monitorki po vga + hdmi, ale laptopowy w tym momencie musial byc wylacozny bo sterowniki napisaly ze karta nie obsluguje 3.