Strona 97 z 110 PierwszyPierwszy ... 47879596979899107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1098
  1. #961
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    1. nie bedziesz musial reinstalowac systemu po zmianie karty graficznej.
    2. edited and deleted
    3. Nie przejmuj sie 'strata' jakosci sygnalu przy polaczeniu dvi,hdmi,vga (takie wyjscia z karty graf ktora wkleiles Alchemik).

    4. mario -> wklejasz karty PCI-E 2.0 ta plyta glowna je obsluzy?

    5. @alchemik -> iz z tego co mi sie wydaje pisales ze nie grasz w gry -> proponuje zwrocic uwage na glosnosc pracy takich kart graficznych. I ze nie grasz w gry, to ja proponuje tania karte, ktora w razie czego wymienisz z calym sprzetem (gdyby cos sie mocniej zmienilo i nie bedzie kompatybilna) za rok jak bedziesz planowal zmiany kompa.

    Hmm, musisz sprobowac podlaczyc monitor do tej karty na plycie i sprobowac to odpalic -> ciezko powiedziec czy bedzie dzialac czy nie. Jak podlaczysz wszystkie trzy monitory, moge sprobowac 'powalczyc' na jakims TeamViewerze. Zwroc tylko uwage zeby w BIOS'ie startowal z monitorem z karty graf (zapewne juz jest to ustawione) i zeby wlaczyc karte graf na plycie glownej.
    Ostatnio edytowane przez eLPe21 ; 02-02-2010 o 10:54

  2. #962
    alchem a ile ty masz zamiar stolikow odpalic? $ czy s&g? na jakiej platformie grasz?

    ja jak podlaczylem monitor do wyjscia z plyty glownej to tylko on dzialal, poza tym moze byc znaczne zroznicowanie jakosc..

  3. #963
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    uzywasz teraz dvi i analoga? nie polecam, szukaj karty ktora ma 2x dvi i hdmi

  4. #964
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    4. mario -> wklejasz karty PCI-E 2.0 ta plyta glowna je obsluzy?
    5. @alchemik -> iz z tego co mi sie wydaje pisales ze nie grasz w gry -> proponuje zwrocic uwage na glosnosc pracy takich kart graficznych. I ze nie grasz w gry, to ja proponuje tania karte, ktora w razie czego wymienisz z calym sprzetem (gdyby cos sie mocniej zmienilo i nie bedzie kompatybilna) za rok jak bedziesz planowal zmiany kompa.
    Hmm, musisz sprobowac podlaczyc monitor do tej karty na plycie i sprobowac to odpalic
    4. tak sa kompatybilne w dół.
    5. Mało na rynku jest kart graficznych z dwoma dvi i wyjściem na 3 monitory, ale oczywiście mozna coś jeszcze znaleźć choćby matrox parhelia(b. cicha zresztą).

    Szczerze powiem, że nigdy nie próbowałem włączyć dodatkowo karty graficznej z płyty głównej, po prostu ufałem instrukcjom obsługi, które wyraźnie twierdziły, że nie jest to mozliwe.
    Ostatnio edytowane przez mario28 ; 02-02-2010 o 13:42

  5. #965
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    - włączyłem w biosie zintegrowaną grafikę ale nie ruszyła...
    czyli jednak muszę kupić jakąś nową kartę...

    - w tej chwili mam oba monitory podlączone pod 2 wjścia DVI

    - w gry nie gram zupełnie, kiedyś graem kilka miesięcy w WoW ale mam nadyiej, e nie wroce do tego uzależnienia. Gram na Ongame stoliki ale nie w jakiś dużych ilościach

    - nie wiem czy płyta obsłuży te karty które wklejam. Kilka postów temu wkleiłem jaką mam płyte główną. TO pomarańczowe wyjście do którego mam wpiętą kartę jak się nazywa?

    - co do kart to właśnie najchętniej kupiłbym taką z 2 DVI i czymś tam jeszcze ale w ostateczności 1x
    DVI, HDMI i coś jeszcze

  6. #966
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2

  7. #967
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Do filmów każdy. Do pokera żaden. Potrzebujesz monitora z rozdzielczością x1200 minimum.

  8. #968
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2
    Bede gral max 8 stolikow (gram FL). To co, mimo tego beda sie nakladac?

  9. #969
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    standardowej wielkości stolik na wiekszosci roomow ma rozdzielczość 800x600 czyli potrzebny jest monitor 1600x1200 żeby mieściły się 4 bez overlapa czy zmniejszania

  10. #970
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no więc kupię którąś z tych AAti 5xxx ale chciałbym mieć pewność, że to będzie kompatybilne...

    jak rozumiem to wejście do którego teraz mam wpiętaą grafikę to PCI Express tak?

    tak wyglądają wymagania tej karty:

    ATI Radeon™ HD 5770 System Requirements

    * PCI Express® based PC is required with one X16 lane graphics slot available on the motherboard
    * 450 Watt or greater power supply with one 75W 6-pin PCI Express® power connectors recommended (600 Watt and two 6-pin connectors for ATI CrossFireX™ technology in dual mode)
    * Certified power supplies are recommended. Refer to Certified Power Supplies for a list of Certified products
    * Minimum 1GB of system memory
    * Installation software requires CD-ROM drive
    * DVD playback requires DVD drive
    * Blu-ray™ playback requires Blu-ray drive
    * For an ATI CrossFireX™ system, a second ATI Radeon™ HD 5770 graphics card, an ATI CrossFireX Ready motherboard and one ATI CrossFireX Bridge Interconnect cable per graphics card (included) are required



    Czy będzie kompatybilna?

    No i jak już ją podłączę to 2 monitory włącze normalnie pod DVI a 3 przejściówką z displayport na DVI tak?

    Pozdrawiam