Strona 106 z 110 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 1098
  1. #1051
    to level? jesli tak to powiem tylko tyle, nie kazdy soft to pokerstars, sa roomy gdzie minimalna wielkosc stolika w pionie to 400 pixeli, a to znaczy ze na 1080 bedziesz mial overlaping przy 3 stolach w pionie

  2. #1052
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    olej ten monitor bo to syf, jak kupowac 24`` to tylko i wylacznie z rozdzielczoscia 1920:1200, a tymbardziej do pokera..
    Hehe, również jakiś czas temu zastanawiałem się nad tym monitorem i doszedłem do tego samego wniosku. To nie jest monitor dla pokerzysty. A więc co fajnego 20+ calowego można kupić co ma rozdzielczość w pionie 1200px. Na panoramie wcale mi nie zależy.

  3. #1053
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    to level? jesli tak to powiem tylko tyle, nie kazdy soft to pokerstars, sa roomy gdzie minimalna wielkosc stolika w pionie to 400 pixeli, a to znaczy ze na 1080 bedziesz mial overlaping przy 3 stolach w pionie
    To do mnie? Jaki level? Napisałem co myślę.

  4. #1054
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A więc co fajnego 20+ calowego można kupić co ma rozdzielczość w pionie 1200px. Na panoramie wcale mi nie zależy.
    Ja od dwóch lat używam 24'' LG model W2452T i nie narzekam. Prosty, zwykły monitor panoramicznych kosztujący ok 1kPLN. Zdecydowałem się na LG dlatego że ma chyba najlepszą gwarancję na pixele - gwarancja obejmuje każdego pixela przez cały okres gwarancyjny. Z monitem nie mam problemów. Świeci bardzo dobrze. Rozdzielczość oczywiście 1920 x 1200.

  5. #1055
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    6
    Witam mam taki problem ponieważ kombinuje już od dłuższego czasu z monitorami najpierw miałem Della E248WFP 24" 1920x1080 i troszkę mi jednak brakowało żeby komfortowo pograć 9-12 stolików, więc kupiłem okazyjnie również Della tylko że 30" 3007WFP, ale niestety ku mojemu zdziwieniu nie działał poprawnie na moim lapsie ( Dell xps m1530 z grafą 8600GT ) tzn. max rozdziałkę jaką ciągną to było masakryczne 1280x800 także sprzedałem go i zakupiłem tv 32 calowe Sony Bravia KDL-32EX500 ponieważ w między czasie dostałem konsolkę xbox360 z pokerka ale jednak tv to jak sama nazwa wskazuje do konsoli i telewizji sprawdza się idealnie natomiast do pokerka troszkę za duże to wszystko i niezbyt wygodnie się na tym grało. I teraz planuje kolejny zakup ponieważ dysponuje tylko laptopem lecz nie chcem wydawać kasy na kolejny sprzęt. Myślę nad kupnem dwóch modeli della a mianowicie:

    DELL 2709WFP IPS1920x1200 - myślę że idealnie by się sprawdził i można go czasami kupić dość okazyjnie

    albo

    Dell U2711 IPS 2560x1440 - co tu dużo pisać najwyższa półka monitorów i ta cena troszkę odstrasza ale... właśnie zawsze jest to ale czy by mi pociagnął laptop tą rozdzielczość i czy by dobrze współgrał z konsolą bo często ją podłączam do monitora

    Dodam jeszcze że obecnie gram na Samsungu 24" o rozdziałce 1920x1200 ( nie pamiętam modelu ) użyczonym od znajomego wszystko ładnie pięknie tylko że ma takie paskudne kolory i kontrast a to nie równomierne podświetlenie tak mi przeszkadzają, że jednak postanowiłem znowu coś zmienić. Czekam na odpowiedzi może ktoś miał podobny problem a może ktoś dysponuje takimi monitorkami i podzieli się opiniami. Pozdrawiam Omegared

  6. #1056
    Cytat Zamieszczone przez omegared Zobacz posta
    Dell U2711 IPS 2560x1440 - co tu dużo pisać najwyższa półka monitorów i ta cena troszkę odstrasza ale... właśnie zawsze jest to ale czy by mi pociagnął laptop tą rozdzielczość i czy by dobrze współgrał z konsolą bo często ją podłączam do monitora
    Ja mam ten monitor i polecam, wcześniej miałem Samsunga 22" 1920x1080 i grać sie nie dało, monitory na matrycy TN tylko Ci oczy wypalą, jak go kupiłem za 800zł 6 miesięcy temu to byłem zadowolony ale już po 2 tygodniach żalowałem decyzji, teraz tylko leży i sie kurzy. Teraz od ponad miesiąca mam tego Della i szczerze każdemu polecam, super rozdzielczość, mieści mi sie 12 stołów Ongame, problem tylko żeby komputer to udźwignął Matryca IPS i ta rozdzielczość jest warta tych 3 tyś. Dziwne że 3007 Ci nie działał, problemem pewnie było że podłączałęś go przez złe złącze, żeby obsługiwał max rozdzielczość to potrzebujesz złącza Dual DVI i pewnie w tym tkwił twój problem, do Della2711 też takiego złącza potrzebujesz więc lepiej sprawdź czy Twój laptop takie posiada.

    Jest jeszcze ktoś kto posiada Della 2711?? Bo teraz ten monitor mi nie wystarcza i chciałbym dokupić do niego jakiegoś Della z funkcją pivot, żeby przeglądać internet i oglądać seriale w trakcie sesji. Wiem że do 3008 pasował idealnie Dell 2009??, ale w tym wypadku chyba te monitory nie będą pasowały wymiarami? Z góry dzięki za pomoc

  7. #1057
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    6
    Co do laptopa to mam w nim tylko złącze HDMI i D-SUB niestety na dzień dzisiejszy niczym lepszym nie dysponuje :/ A tego della 3007WFP podłączałem do kolegi lapka wyposażonego w DVI-D lecz miał to samo to jest chyba poprostu wina laptopowych kart bo jak miałem go podłączonego do znajomego stacjonarki również z grafą 8600GT tyle że z wyjściem DVI-D wszystko śmigało normalnie. W takim wypadku chyba kupię jednak ten niższy model żeby sobie nie tworzyć kolejnych problemów chociaż z drugiej strony będzie mnie zżerała ciekawość czy jednak ten nowszy DELL U2711 by dobrze działał na moim lapku ponieważ również jest wyposażony w złącze HDMI. Z checią bym to u kogoś ztestował. Pozdrawiam

  8. #1058
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769

  9. #1059
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    Zamawial ktos ze sklepu FTP jakies monitory, ktore polecacie, moga byc te ze sklepu dla US (gdzie wysylka jest tylko do USA, nie ma znaczenia, a ceny sa tansze). Jest HP LE2001w za 39k (najtanszy, ale 20 i chyba dosc lipny), Samsung B2430H 24' za 67k oraz ze sklepu dla EU/UK jest Samsung Sync Master Bx2450 24' ale juz za 81k.

    Sa jeszcze 2x 27' ale nie wim czy nie za duze takie beda.

    Jakies propozycje?

  10. #1060
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    ja stale będę się upierał przy BENQ G2420HDB - 24 cale, na allegro z przesyłkę za max 700 zł. Teraz się pojawiły wersje na matrycy LED.

    Monitor do gry jest po prostu rewelacyjny. Cena/jakość - bezbłędne.