Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    7
    Witam jestem młodym człowiekiem, który od około roku interesuje się pokerem. Trochę grałem online dużo z kumplami sporo oglądałem poker w telewizji i relacje live w internecie. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę zacząć swoją przygodę z pokerem na poważnie jak zdobywać punkty pokerowe w jakich turniejach uczestniczyć itp. oraz jak wygląda aktualna sytuacja prawna w Polsce dotycząca możliwości grania online oraz w "realu". Pozdrawiam serdecznie

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    pokerstrategy.com Na tej stronce (po rejestracji i weryfikacji) mozesz dostac darmowe 50$ ktore sa fajna kasa na start. maja tam tez dobre artykuly o strategii dla poczatkujacych i zaawansowanych, wiec wydaje mi sie ze najlepiej zaczac wlasnie z ta stronka. oprocz tego czytaj fora, ogladaj filmiki instruktazowe, czytaj ebooki, wszystko co zlapiesz w swoje rece

    Jako pierwszy pokerroom (dla twoich darmowych 50$) polecam pokerstars, jest tam duzo gier cash na poziomie 2nl (od ktorego powinienes zaczac majac 50$). Aha musisz tez wybrac co jest dla ciebie bardziej odpowiednie: granie cash, turnieje, czy sng. zagraj kilka sng za dolara, kilka turniejow, troche cash i zobacz w czym czujesz sie najlepiej. Dla mnie sprawdzilo sie skupienie na jednej dyscyplinie. No i dalej edukacja edukacja i edukacja

    darmowe 50$ latwo sie przegrywa wiec ja lepsze wyniki osiagalem wplacajac wlasne pieniadze, ale znam tez sporo osob, ktore te darmowe 50$ zamienily w mala fortune wiec nawet jak przegrasz te darmowe to nie zrazaj sie. determinacja jest kluczem do celu )

    sytuacja prawna srednia, w polsce jest to nielegalne (online i real). W kasynach jakostam to obeszli, ale ogolnie jesli chcesz sie zajac pokerem na powaznie to wkraczasz w "swiat przestepczy"

    Powodzenia