Strona 96 z 110 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 1098
  1. #951
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    no ta, zlamilem, czyli taka karta powinna zalatwic sprawe

  2. #952
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    thx za rady

    kompa wymieniam tak co ok 2 lata a ten zlożyłem dokładnie rok temu więc nie bardzo uśmiechałoby mi się wymienianie bebechów teraz

    a rozumiem że jak wymienię kartę graficzną na tą którą podaliście to system będe musiał na nowo instalować tak?

    bo kurde mam RAID i instalowanie tego na nowo,przenoszenie bazy HM jakieś 300GB wszystkie programy, filmy itd itp jest dość uciążliwe i jeśli jakoś się da wolałbym tego uniknąć

  3. #953
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Nie powiem Ci na 100%, bo od jakiegoś czasu się tym za bardzo nie zajmuję, ale przyznam że nie mam pojęcia, czemu zmiana karty graficznej miałaby za sobą pociągnąć konieczność reinstalacji systemu. Przecież to tylko karta graficzna...

  4. #954
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no ja tam jestem noobem więc tak sobie pomyślałem

    ale jak ktoś mi to potwierdzi to już będę wniebowzięty...

  5. #955
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a no i jeszcze apropo tej karty którą wkleiliście to ja na niej widzę tylko 2 wyjścia te prostokątne + jedno to okrągłe czyli dokładnie tak samo jak mam teraz... to jak do tego 3 monitory podlączyć?

    tak wygląda ta którą wkleiłeś:


    a tak wygląda moją:

  6. #956
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tu jeszcze dokładnie widać jak ona wygląda: ja nie kumam gdzie miałbym tu 3 monitory wpiąć


  7. #957
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no i w sumie to mam taki pomysł, ale pewnie to jest zbyt proste żeby mogło być prawdziwe...

    no więc teraz te 2 monitory mam podpięte do karty graficznej normalnie ale w samej płycie też jest zintegrowane wyjście pod monitor...

    Nie da się tam podłączyć tego trzeciego?

  8. #958
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a już chyba kumam, któreś z tych małych wejść po bokach też służy do podpięcia monitora

    czyli jak będe miał taki kabelek to bez problemu podepnę nim monitor?

  9. #959
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tutaj widzę że w tej samej serii mają jeszce tańszy model i są 3 wyjścia - pod to też pdepne 3 monitory bez problemu?

    PREMIERA ATI RADEON CLUB3D HD5670 5670 512MB GDDR5 (905061362) - Aukcje internetowe Allegro

  10. #960
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Wymiana karty graficznej nie pociaga za sobą potrzeby reinstalacji systemu operacyjnego. Karta, która wkleiłeś nie posiada dwóch dvi, więc będziesz zmuszony uzywać przejściówek i stracisz na jakości sygnału.
    Karta, którą wkleiłem była tylko przykładowa, na pewno da się znaleźć dużo tańsza z tej serii np.

    SAPPHIRE TECHNOLOGY RADEON HD 5750 - 512 MB GDDR5 - PCI-EXPRESS 2.0 (11164-03-20R) kupić tanio

    Prawdopodobnie będziesz zmuszony podliczyć moc urządzeń w komputerze, gdyż kart graficzne z serii 57xx pobierają dużo prądu i nawet na podanej przeze mnie stronie pisze, że zalecaja używanie zasilaczy o mocy 600W(tak naprawdę starczy 550W).

    Jak będziesz miał jeszcze jakieś wątpliwości to pisz do mnie na gg
    pzdr