Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Witam, piszę na gorąco i nie mam zamiaru powstrzymywać się od wyrażania emocji.

    Przed kilkoma minuty PARTY POKER zablokował mi konto i PRZYWŁASZCZYŁ sobie wszystkie środki (włącznie z depozytem). Zapytacie o powód? ja również zapytałem dzwoniąc do świetnego supportu Party Poker.

    Skrót rozmowy:
    support: Zna pan Darka Ko...
    ja: nie
    support: to pana przyjaciel, oddawal panu pieniadze przy stole, jest to u nas zabronione, pana konto zostalo zamkniete, jest to ostateczna i nieodwalalna decyzja.
    Jeszcze grzecznie zapytałem na jakiej podstawie tak sadza, poniewaz lokalizcja byla podobna.

    Mimo moich usilnych prób dowodzenia ze nie znam żadnego Darka Ko.. , operator upierał się że to mój przyjaciel.

    I na tym skończyło by się miłe gadanie, kontrofensywa zaczęła się od mocniejszych słów...
    zapytałem ile przegrałem z tym DARKIEM, czy cała moja wygrana to pieniadze DARKA, melodyjka to pana przyjaciel. Pytam czy grając na 4 stolach 6os. gralem tylko z DARKIEM?, to pana przyjaciel, Czy grajac kilka godzin dziennie gralem tylko z DARKIEM? to pana przyjaciel.

    I ostatnie pytanie które rozśmieszyło operatora to czy przy zasiadaniu przy stole powinienem pytac każdego skąd pochodzi? Nie ponieważ moje konto zostało zamknięte i nie moge otworzyć nowego na PARTY POKER.

    Do Ku.. nędzy czy nie jest to jakieś SKURWYSYŃSTWO???? Poprosiłem o rozmowe z szefem ale uświadomiono mnie że nic to nie da ponieważ decyzja została już podjęta.

    JEŚLI KTOŚ MIAŁ PODOBNĄ SYTUACJĘ, PROSZĘ O WSKAZÓWKI CO ROBIĆ DALEJ, JEŻELI NIE MAM SZANS ODZYSKAĆ PIENIĘDZY TO JAK CHOĆ TROCHĘ NADSZARPNĄĆ WIZERUNEK PARTY SHIT, NIE LUBIE BYĆ RUCHANY.

    Dziękuje i dobranoc.

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Genialny nick... pierwsze co mi sie nasuwa to multiaccounting, drugie konto z tego samego komputera itp. musieli miec dowody, bo ot tak nikt nikomu nie zamyka kont.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez partypokershit Zobacz posta
    zapytacie o powód?
    Nie

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Podaj nicka z Party sprawdzimy na PTR kto ma racje

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Wklej wszystkie hh vs darek

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Larghart Zobacz posta
    Wklej wszystkie hh vs darek
    Gdybym jeszcze wiedział jakim nickiem ten Darek się posługiwał to z chęcią, nie mam dostępu do konta, zero reakcji na emaile, support telefoniczny ala NESTE.

    Cytat Zamieszczone przez Majcher
    Wklej Nie
    Ciebie o zdanie nikt nie pytał.

    Tak jak już wspomniałem powodem była lokalizacja.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie musisz znac nicka Darka, podaj swoj nick z Party a na PTR mozna znalezc wiekszosc z hh ktore grales wiec moze uda sie wylapac cos dziwnego

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    nie licz na nicka albo poda innego