Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 80
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    zaczynamy kolejny juz sezon EPG - wiekszosc po "staremu" ale sa 2 zmiany:
    1. Turnieje w tym sezonie (a moze i w przyszlosci) bedzie prowadzil PABLO - ja oraz erbi czy quequ bedziemy go ewentualnie zastepowac - wiadomo czas letnich urlopow itd trza sie wspierac
    2. Poniewaz czas urlopow ten sezon skladac sie bedzie z 14 turniejow a z nich 10 wliczac sie bedzie do Mastersa.


    Najwazniejsze infomacje ligowe raz jeszcze - pewnie wszyscy znaja ale zapraszamy nowych graczy!
    a gramy w poniedziałki o 19:00 w rest Firma w K-cach przy W Stwosza 1
    b buyin do kazdego turnieju to 110 (oprocz mastersa ) (90 do puli turnieju 15 do mastersa 5 rake)
    c dlugosc blindow 20 minut (od 25/50_
    d stack poczatkowy 12 000 formula turnieju freezeout
    e zapisy u pabla (nr tel 500175976 - najlepiej sms) mozecie sie tez zapisywac u mnie romana czy queqa my sobie info przekazujemy


    no to pewnie tyle poki co starczy
    do zo jutro
    Ostatnio edytowane przez palo ; 11-06-2011 o 19:41

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jeszcze bardzo wazna kwestia do poddania dyskusji:
    chcialbym abyscie sie wypowiedzieli na temat bana dla voytka bo pewnie pablo nie bedzie mial tyle wyrozumienia co ja dla naszego pseudoalkoprosa

    ja osobiscie jestem za niedopuszczanie go do turniejow z wszystkim wiadomych powodow - po alkoholu staje sie nieprzyjemny, spowalnia gre , dochodzi do usypiania przy stole itd
    bez niego bedzie nam naprawde prosciej - turnieje z jego udzialem staly sie po prostu nie do zniesienia
    sry lig jest naokolo wiele a my sie przychodzimy bawic pokerem a nie denerwowac sie ciagle ze ktos mysli 3 minuty preflop i ....limpuje

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Skoro Pablo prowadzi turnieje to chyba i wątek powinen założyć
    Co do voytka to obv jestem za.

    btw. może z nowym szefem zacznie mi żereć...

  4. #4
    Ja jestem za banem dla Samota, bo jeśli mamy się bawić pokerem to niepotrzebni są nam zawodowi gracze, którzy swoimi ponadprzeciętnymi umiejętnościami psują innym zabawę ....

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    jakby pablo umial sie zalogowac i nie jezdzil po kraju to pewnie by i zalozyl
    te jo tak od razu nie umierom cobych watku nie zalozyc umiol

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    burza hejterow nadciaga!

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    te jo tak od razu nie umierom cobych watku nie zalozyc umiol
    ufff

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    przepraszam wszystkich że tak długo sie nie odzywałem ale mam ostatnio mnóstwo pracy. dziękuje wszystkim za tak liczne przybycie na pierwszy turniej. zdaję sobie sprawe ze jesli chodzi o organizacje turnieju jeszcze wiele mi brakuje do pala ale postaram sie aby z kadzym turniejem bylo coraz lepiej. po rozmowach z graczemi nastapila zmiana jesli chodzi o ilosc turniejow liczacych sie do mastersa: liczyc sie bedzie 10 z 14. zaraz wrzuce wyniki ale narazie bez punktacji, musze skontaktowac sie z queqiem.

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    1. meterek
    2. spider
    3. mariusz
    4. godzio
    5. gumis
    6. młodykołek
    7. altik
    8. palo
    9. mr w dymacz (wiesiek)
    10. kulus
    11. andrew
    12. klekfish
    13. paulgreen
    14. pikul
    15. piachu
    16. vitold
    17. amadeusz
    18. pablo
    19. gra312
    20. 6094
    21. riverside
    22. pieta
    23. endrju
    24. gierek
    25. voytek
    26. samot
    27. brylant
    28. mike
    29. kepa
    30. krzyczman
    31. andrzej
    32. pirat

    MASTERS 480

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    169
    Zapraszam na 2 turniej wakacyjnej ligi EPG. Poniedziałek start godzina 19 15.