Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Przypominamy o rozpoczynającej się dziś lidze przeznaczonej wyłącznie dla polskich graczy. Start pierwszego turnieju o 20, w puli czeka $50, wpisowe jest zupełnie darmowe!


  2. #12
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Przydałaby się nieco szybsza struktura blindów moim zdaniem, to znaczy 10min jest ok, ale skoki między poszczególnymi poziomami są bardzo nieznaczne i tak po 2 godzinach gry mamy 150/300 dopiero, co na freeroll (oraz późniejsze turnieje z możliwością add onów i rebuyów) będzie męczarnią moim zdaniem

    Edit: Ta struktura jest bez sensu zmieńcie to... przez 2 godziny wywalać sitoutów to jest nienormalne... po 5-7 sitoutów na stole ;/ A jak poodpadali to teraz każdy jest nawet po 2 godzinach po 30-40bb deep i bedziemy rok freerolla grac ;/
    Ostatnio edytowane przez zone ; 04-07-2011 o 21:54

  3. #13
    zgadzam się z przedmówcą ... we freerollach trzeba by zmienić strukturę. W turniejach z wpisowym niech zostanie tak jak jest, bo jest mniejsza liczba
    graczy

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Ile tak średnio gra w buyinach graczy, bo nie grałem poprzedniej edycji?
    Gdzie jest tabela aktualizowana? Czy dopiero na koniec ligi jest?

  5. #15
    grało około 20 graczy więc niewielu, a tabele były co kilka turniejów wrzucane na stronkę fanpage na facebooku

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Kurczaki, zapomniałem o wczorajszym turnieju ;/
    Niech mi ktoś powie jak liczone są punkty do generalki bo się nie doczytałem...

  7. #17
    Zapraszamy do udziału w kolejny turnieju Ligi! Zaczynamy dziś o 20, w puli czeka $50 a wpisowe jest zupełnie darmowe! Do zobaczenia wieczorem przy stołach Poker770!

  8. #18
    Przypominamy o dzisiejszym turnieju w Poker770! W puli czeka $150! Zapraszamy do gry! Start o 20 w Poker770



  9. #19
    Zapraszamy już dziś do kolejnego turnieju Ligi 'Polskie Granie'. Zaczynamy o 20, wpisowe jest bezpłatne, w puli czeka $50 i jakże cenne punkty do klasyfikacji generalnej! Do zobaczenia przy stolikach Poker770!

    Aktualna klasyfikacja ligi jest dostępna na naszym fun page na Facebooku:

    Klasyfikacja Ligi 'Polskie Granie'



  10. #20
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Co z wypłatami za ta promocje cash machine? http://www.pokertexas.pl/poker-onlin...is-za-depozyt/