Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    22
    Witam
    Zakladam ten temat gdyz nie znalazlem jednoznacznej odpowiedzi na moje pytania.
    Moja sytuacja wyglada tak:
    Gram sobie na takim poker roomie ktory sie zwie "888poker".
    Mam tam jakies 200$ i pykam sobie prawie codziennie glownie sit and go za 2$.
    Czy mam sie obawiac ze pewnego dnia dostane telefon/liscik, ewentualnie do mych drzwi zapukaja smutni panowie w mundurach oznajmiając ze w zwiazku z ustawa hazardowa zlamalem prawo i dostaje jakas grzywne (czy cos).
    W jakim stopniu realny jest taki scenariusz
    W ogole wiadomo kiedy ta ustawa wchodzi w zycie? Googlowalem troche ale nic nie znalazlem.

    Aha dodam jeszcze ze moj internet posiada zmienne ip, nie znam sie na tych sprawach ale czy to moze miec jakies znaczenie przy ewentualnej probie zlokalizowania mnie ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    coś słabo szukałeś

    TLPoker - Nowa ustawa hazardowa

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Wszystko jest mozliwe z liscikiem/pukaniem. Ale szansa to jak trafic royalflusha.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    zmienne ip nie daje bezpieczenstwa pojda poprostu do prowidera tego neta i spytaja komu o tej i o tej godzinie udostepnili tego ipeka tpsa, upc czy inni dostawcy maja obowiazek przechowywac takie dane przez okres 3 lat

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    22
    ok dzieki za odpowiedzi, obawialem sie ze to forum juz umarło

    nie sadzicie ze Tusk i cala ta ustawa to tylko taka szopka aby zaspokoic (ciemny)lud ?
    zwykly chwyt marketingowy przed wyborami a w rzeczywistosci nikt nawet nie bedzie sie tym zajmowal i bedzie tak jak bylo ?
    ewentualnie zlapia jakiegos jednego chlopka i puszcza fame do tvn24 ze nie spia i egzekwuja ta ustawe...
    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Ja tak nie sądze. Ja wogóle nie rozumiem tej ustawy. Są głosy że to pod publiczkę, pod sondaże itp. ale mi to nie pasuje. Jak wchodziła ustawa z hazardem naziemnym to:
    - gdzieś widziałem sondaże i liczba osób za i przeciw była podobna
    - nie pamiętam żeby w jakichś mediach ktos to chwalił a za to często w mediach czytałem / słyszałem "100 tys osob straci pracę bo rząd chce zakazać automatów" "pracownicy buków naziemnych protestują bo rząd chce podniesc podatek do 50% i tym samym doprowadzi do upadłości te firmy" " rząd robi przestępców z ludzi chcących sobie pograć w karty przez net czy postawić pieniądze przez net na jakiś mecz" "kluby stracą dobrych sponsorów bo firmy związane z hazardem nie bedą mogly sie reklamować" itp itd. A że media kształtują poglądy to...
    - to że czasem sądaże wskazują coś to nie znaczy że jest to prawda - sporo sądaży jest proPO. Pamietam ze 6 lat temu dawali PO okolo 35% w wyborach a skonczylo sie na 24%. Tu moze byc podobnie - bedą pieprzyc ze Tuskowi skoczylo poparcie po tej nowej ustawie a to nie musi byc prawda
    - i czemu lud ma byc zaspokojony tym ze komus zabroniono gry w pokera z domu przez net... Lud by chcial wiecej miejsc pracy, lepszych drog, lepiej dzialajacej kolei, lepszej slużby zdrowia, logiczniejszego prawa itp itd. a nie takich pierdół.
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 21-05-2011 o 12:04

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Dlatego sie nie przejmujemy. Poza tym Polska to nie Stany. Przepraszam, ale sondaży.