Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nl10

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Seat 3 is the button
    Seat 1: ObiWang ( $12.13 USD )
    Seat 2: RiverL_P9873 ( $9.60 USD )
    Seat 3: Robinzki ( $10.00 USD )
    Seat 4: HERO ( $11.26 USD )
    Seat 5: caesar13 ( $10.42 USD )
    Seat 6: avistex ( $20.90 USD )
    HERO posts small blind [$0.05 USD].
    caesar13 posts big blind [$0.10 USD].
    Dealt to HERO [ ]
    avistex folds
    ObiWang folds
    RiverL_P9873 folds
    Robinzki folds
    HERO raises [$0.25 USD]
    caesar13 calls [$0.20 USD]
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    HERO bets [$0.40 USD]
    caesar13 calls [$0.40 USD]
    ** Dealing Turn ** [ ]
    HERO bets [$0.90 USD]
    caesar13 calls [$0.90 USD]
    ** Dealing River ** [ ]
    HERO bets [$9.61 USD]
    caesar13 folds
    HERO wins $12.65 USD from main pot

    Nie używam Huda wiec nie mam statystyk. W jednym z rozdań koleś tylko sprawdził 3 bet squize mając AA i zaslowplayował T high board, po czym zagrał All in lead turn na damie. Czyli jak dla mnie to nie wiem o co chodzi
    W innej rece. Będąc na butonie sprawdził 3 bet od BB i sprawdził cb na 9 high board rainbow. Po czym były check/check na blankach turn river i BB wygrał pokazując AK high.
    Koleś lubi sprawdzać, ale jest raczej pasywny.
    Interesuje mnie kwestia betowania. W szczególności river. Jak teraz patrze to chyba vs ewentualny range najlepszy byłby coś koło half pot bet river, może troche mniej.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Minimalnie większe bety na flopie i turnie. Na riverze pula 3.2, i ja gram promocyjny bet 1,99$ - jak dobrał do koloru to i tak zrobi raise, a jak ma coś słabszego to może nas sprawdzi, co w przypadku allina jest mało prawdopodobne.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Typowy loose passive, czyli nasz drugi w kolejności ulubiony typ dawcy zaraz po maniaku ZAWSZE betuj mocno swoje monstery przeciw takim przeciwnikom, zwłaszcza jeśli na stole są drawy. Wtedy można nawet bet pot lub lekki overbet grać, bo jeśli dobiera to tak samo sprawdzi 1/2 pota jak i pot. Na river grałbym standardowy vbet, czyli 2/3 - 3/4 pota. Tak jak pisze Mosznik: możesz zostać sprawdzony przez coś gorszego (Jx, 88 itp). Nietrafiony draw i tak spasuje bez względu na wielkośc beta, jeśli dobierał to flusha, to i tak wygrasz cały stack. Chcemy zagrać opytmalny vbet przeciwko jego CAŁEMU zakresowi, a takim na pewno nie jest AI.