Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Czy przedstawiciel PS mógłby przedstawić oficjalne stanowisko PS w sprawie wspomnianej ustawy? Czy za kilka tygodni polscy gracze zostaną zbanowani przez PS czy też PS ma tą konkretną ustawę w dupie i Polacy będą mogli grać tak jak dotychczas?

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Przedstawicieli PS uprasza się o pojedyncze zgłaszanie celem udzielania odpowiedzi.

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    PS jest i tak poza ue (Wyspa Man) wiec ta ustawa ich nie dotyczy.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    No wiesz, nawet gdyby PS było zlokalizowane np. w UK, które jest członkiem UE, to ta nasza ustawa również by ich nie dotyczyła. Ale z drugiej strony PS uległo jednak naciskom USA i zbanowało Amerykanów (swoją drogą z niezbyt niezrozumiałych dla mnie powodów; jedyne co mi przychodzi do głowy to osobisty strach top/upper managementu przed aresztowaniem co też automatycznie implikuje ban na wjazd do USA - tak było przecież wtedy gdy w życie wchodził UIGEA - niektórzy bossowie zostali zatrzymani).

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    PS nigdy nie bedzie legalny nawet gdyby dali zielone swiatlo firmom wewnatrz UE. Zlewali amerykancow kilka dobrych lat az FBI ich nie dopadlo to myslisz ze przestrasza sie Kapicy? bedzie grało i buczało.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Zlewali amerykancow kilka dobrych lat az FBI ich nie dopadlo
    Być może czegoś nie wiem, ale to całe "dopadnięcie przez FBI" to IMO raczej słabe było. Niby że FBI zajęło trochę kasy na kontach które były w ich zasięgu i PS się tego przestraszyło i zbanowało Amerykanów? IMO powinni dać się wykazać amerykańskim graczom inwencją, pozwolić im grać i przeprowadzać transakcje do/z pokerowni za pomącą kont założonych w nieamerykańskich bankach zlokalizowanych poza granicami USA.

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    to myslisz ze przestrasza sie Kapicy? bedzie grało i buczało.
    Też tak sądzę. Tzn. że PS nie przestraszy się Kapicy. Mimo wszystko chciałbym jednak poznać oficjalne stanowisko PS w tej sprawie.

  7. #7
    szczerze to te przedstawiciele to sa chyba tylko od wklejania promocji na rozne strony i nie maja zadnej wiedzy ani 'mocy' , ilekroc widzialem jakies zapytania do niego to odsylal do supportu

    w niemczech poker tez jest nielegalny, a to sporo wiekszy rynek i jakos ich nie zbanowali :]

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    ja się obawiam, że poker stars może zablokować bo dlaczego nie ma włochów czy francuzów jak widzę tego rdzawego fleta w telewizji to mi się rzygać chce. W tym kraju nie ma jednej porządnej partii na którą można zagłosować.

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejGołota Zobacz posta
    dlaczego nie ma włochów czy francuzów
    Nie ma ich na pokerstars.eu, ponieważ grają sobie na pokerstars.it oraz pokerstars.fr. Co nie zmienia faktu, że grają Szczegółów nie znam, ale mają chyba jakieś prawo, które pozwala im na grę tylko z innymi współobywatelami ich krajów. Jeśli chodzi o "blokowanie" konta, to nie uważam, aby PS pewnego dnia po prostu zbanowało polskich graczy konfiskując ich bankrolle. Vide: USA - zamrozili tymczasowo konta, wybuchła panika, ale można powiedzieć, że już się wszystko uspokoiło i PS chociaż nie pozwala grać Amerykanom, to cash out mogą zrobić.

  10. #10
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    1
    Fakt ja mieszkam w us i kazdy kto ma cos na koncie to musi wyplacic po wejsciu odrazu jest inf zeby wyplacic $ a co do ps mysle ze beedzie dalej kontynuwalo narazie mu nic nie zagraza :P