Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46
  1. #31
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    to trzeba zmienic maila tak zeby nie byl z Polski

    Gawab.com Web-based Email email POP3 SMTP IMAP SMS

    www.hushmail.com

    jakies inne propzycje ?

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    gmail?

  3. #33
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    jest gdzies w ustawieniach zeby nie przychodzily maile z PS typu wyplata zostala zrealizowana
    To jest pytanie? Jeśli tak, to odpowiedź na nie jest twierdząca. Do mnie przychodzą maile z powiadomieniami o wszystkim: od zwykłych powiadomień o eventach i gratulacji, aż po wszelkie potwierdzenia realizacji bonusa czy wypłaty. Także na pewno to jest gdzieś w opcjach.

  4. #34
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    napewno w opcjach sa powiadomienia o turniejach zas o wyplatach nie ma , chyba nie ma?

    to tak jak z MB nie mozna nic zmienic maile beda zawsze (mb)

  5. #35
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    40
    Wiadomo kiedy ta pseudo ustawa ma wejść w życie bo planuje zakup komputera i monitorów do pokera, a nie wiem czy jest sens.

  6. #36
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    weszla 1 czerwca podobno

  7. #37
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Nie weszla jeszcze ale jest juz przeglosowana, do 2 tyg najprawdopodobniej wejdzie.

  8. #38
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    Mnie przeraża jedna rzecz, nawet nie dotycząca samego pokera a efekt uboczny tej ustawy. A mianowicie, to że danie możliwości sprawdzania przelewów w takiej formie jak definiuje ta ustawa oznacza to praktycznie sprawdzanie każdego przelewu bankowego a oznacza to w efekcie, że nawet przelewając pieniądze mamie z naszego konta bankowego na jej musimy to zgłosić do US ( de facto jest to zwolnione z podatku ale za nie zgłoszenie jest kara) ale już za przelew do kolegi trzeba zapłacić podatek bo takie transakcje są traktowane jako darowizna. Oczywiściie jest to prosty przykłąd jak US może interpretować nasz jaki kolwiek przelew nie koniecznie na poker room. Absurd. Ciekawe kto za to zapłaci.

  9. #39
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Bzdura!!!!!

    Bank ma obowiązek zgłosić transakcję od 15,000euro. +( i nie powoduje to jakiś automatycznych kontroli US czy czegoś podobnego)

    Myślisz że ktoś jest w stanie kontrolować kilka milionów przelewów,których dokonuje się każdego dnia???

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    77
    No tak to dziś funkcjonuje jeszcze. Ale ta nowelizacja ustawy daje US kontrole kont praktycznie swobodnie. I np przy którymś razie Fiskus znajduje u nas przelewy do poker roomu i do tego kilka do znajomych i co myślisz, że te 2 oleją ?

    A co ja myślę ? Że to totalna bzdura i utopia. I mam nadzieję, że to będzie bubel. Ale niestety ta nowelizacja daje takie możliwości.