Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Prosze zwrocic uwage ze ta ustawa nie za wiele zmienia w kontekscie pokera online Jesli chodzi o bukmaherke online to tak - bo jest legalizacja - na zasadach ktore spowoduja ucieczke do szarej strefy graczy (zbut wysoki podatek wyzszy niz we Francji) Poker online byl i bedzie nielegalny poza mozliwoscia sledzenia gracza w internecie nic wiecej sie nie zmienilo

  2. #12
    Wypowiedzenie się w tym temacie wykracza poza moje kompetencje. Oficjalne stanowisko w tej sprawie może przedstawić support.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    a chociaz powiedz jak z legalnoscia korzystania z VPN?

  4. #14
    Niestety nie wiem (z tym tematem również odsyłam do supportu).

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Ktos pytal o te dwie kwestie supportu i mzoe wrzucic odpowiedz?

  6. #16
    Hello Michal,

    Thank you for your email. Your email was escalated to me as a Senior Manager in the PokerStars Game Security Team for further review.

    We can confirm that PokerStars currently has no prohibition against a player physically located in Poland using a VPN service as you describe. Obviously, this may be subject to change, as we cannot guarantee future legal arrangements or future amendments to our Terms of Service.

    However, to avoid any doubt, let us confirm that using PokerStars services from the United States (even if you use a VPN service to try to hide your true location) *is* a breach of our Terms of Service.

    The relevant extract from our Terms of Service reads:

    * 5.11. Residents of the United States and United
    * States Territories are not permitted to make
    * deposits into their accounts or engage in real-
    * money play. They may cash out their existing
    * account balances. Residents of other nations are
    * not permitted to engage in real-money play while
    * located in the United States. Any attempt to
    * circumvent the restrictions on play by residents
    * of the U.S. or U.S. Territories, and by
    * residents of other nations while located in the
    * United States, is a breach of this Agreement. An
    * attempt at circumvention includes, but is not
    * limited to, manipulating the information used by
    * PokerStars to identify your location and
    * providing PokerStars with false or misleading
    * information regarding your residence.

    You can read our Terms of Service in full here:

    Poker Stars - Internet Poker Site Terms of Service

    These restrictions apply to all PokerStars account holders while located inside the United States and its territories. Even if you are a citizen of another country, you will still need to comply with these restrictions while physically located in the United States.

    Consequently, you will not be able to play or make any real money transfers while you are in the United States. Also, please be aware that using any technique to try to circumvent our automated restrictions is a further breach of our Terms of Service, and will lead to your account being closed and the funds therein seized.

    We trust that this email clarifies our position on the matter, but if you have further queries, please feel free to write back any time.

    Regards,

    Michael J
    PokerStars Game Security Team

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    8dyb8 o co dokładnie zapytałeś w emailu który wysłałeś do supportu PS? Bo powyższa odpowiedź odnosi się głównie do przypadku USA i wynika z niej, że w momencie wejścia w życie ustawy w naszym kraju, korzystanie z VPN będzie traktowane jak wykroczenie przeciw regulaminowi PS. W zdaniu które zakreśliłeś grubszą czcionką nie jest tak naprawdę napisane nic, bo jedynie tyle, że OBECNIE możemy sobie grać. Ale przecież obecnie to nas nie interesuje, tylko chyba to co się zmieni po wejsciu ustawy, prawda?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    8dyb8 o co dokładnie zapytałeś w emailu który wysłałeś do supportu PS? Bo powyższa odpowiedź odnosi się głównie do przypadku USA i wynika z niej, że w momencie wejścia w życie ustawy w naszym kraju, korzystanie z VPN będzie traktowane jak wykroczenie przeciw regulaminowi PS. W zdaniu które zakreśliłeś grubszą czcionką nie jest tak naprawdę napisane nic, bo jedynie tyle, że OBECNIE możemy sobie grać. Ale przecież obecnie to nas nie interesuje, tylko chyba to co się zmieni po wejsciu ustawy, prawda?
    a teraz gra jest legalna? a gra w Niemchech jest legalna?

    pytanei o VPN jest wazne bo reguluje kwesti eczy nei beda sie rzucac ze Polak gra z innego kraju przez dlugi czas

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Nie będą się rzucać, pod warunkiem że nie będziesz grał z terytorium Polski. Dla mnie to dość oczywiste, wystarczy spojrzeć na przykłady z USA. Niektorzy prosi amerykańscy zdecydowali o przeprowadzce do innego kraju z tego powodu. Pisano o tym niedawno. Jeśli chodzi o vpn to list wyjaśnia sprawę, ale nie wyjasnia nic w kwestii gry Z TERYTORIUM Polski po wejsciu ustawy, a mnie głównie o to chodzi, dlatego chciałem dowiedzieć się o co dokładnie zapytał ich 8dyb8.

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    42
    Hej,

    ja kilka dni temu wysłałem mejla do supportu dotyczącego działalności pokerstars w polsce, a także legalności gry poprzez VPN. Otrzymałem dwie wiadomości:

    Witaj Marcinie!

    Dziękujemy za wiadomość.

    Informujemy, że na bieżąco monitorujemy aktualne wydarzenia i potencjalne zmiany w polskim prawodawstwie. Zapewniamy, że razem z naszymi partnerami z branży, dołożymy wszelkich starań, aby nasi gracze z Polski mogli nadal czerpać przyjemność z gry jaką jest poker internetowy.

    Pragniemy zapewnić, że w przypadku jakichkolwiek zmian w polskim prawodawstwie, poinformujemy graczy o wszelkich zmianach, mających na nich bezpośredni wpływ.

    Bez względu na przyszłą sytuacją, Twoje fundusze znajdujące się na koncie w PokerStars są bezpieczne. Możesz dokonać ich wypłaty w dowolnym momencie.

    Dziękujemy za wybór PokerStars.

    W przypadku dalszych pytań prosimy o ponowny kontakt.


    Pozdrawiam

    Grzegorz
    Obsługa Klienta PokerStars

    I drugi, ponieważ pan Grzegorz nie odpowiedział na pytanie dotyczące VPN'a.

    Witaj Marcinie!

    Dziękujemy za wiadomość.

    Informujemy, że nie jest możliwa gra poprzez VPN.

    Firma PokerStars nie udziela pomocy ani wsparcia dla tego typu połączeń.

    Przepraszamy za niedogodności.

    W przypadku dalszych pytań prosimy o ponowny kontakt.


    Pozdrawiam

    Grzegorz
    Obsługa Klienta PokerStars

    I teraz tak... pierwsza odpowiedź wygląda jakby ją przekleił skąś, a druga nie mówi czy VPN jest zabroniony, a tylko tyle, że go nie wspierają. Ech, i dogadaj się z takimi (nie jest możliwa == zabroniona?)

    Pzdr,
    Marcin
    Ostatnio edytowane przez wiecek ; 19-05-2011 o 13:16