Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ja pierdolę, jak dzieci.... To jest kolejny dowód na to, że wielu ludziom mózg odbiera gdy zobaczą niską cenę...
    przyjemniaczek z ciebie kolego, gratuluje

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    A no przyjemniaczek ponieważ to już kolejny tego typu przekręt na tym forum a, jak widać, niektórzy nadal się nie wyciągnęli z tego wniosków.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Ja pierdolę, jak dzieci.... To jest kolejny dowód na to, że wielu ludziom mózg odbiera gdy zobaczą niską cenę...
    jak masz pisać bzdury to lepiej się nie odzywaj. Robiłem juz mase tradów i nigdy nie miałem problemów. Gość wygladł wiarygodnie, znał środowisko oraz dobrze znał osobę pod którą się podszywał, więc dałem się nabrać. Poza tym skad miałem wiedzieć ze shackowal konto Warsawa na 2+2. Jeśli ktoś wie do kogo się zwrócić albo co zrobić, żeby dorwać tego śmiecia, to proszę o PM. Chętnie przeznaczę częsć albo cała kwotę na ktorą mnie oszukał

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    A no przyjemniaczek ponieważ to już kolejny tego typu przekręt na tym forum a, jak widać, niektórzy nadal się nie wyciągnęli z tego wniosków.
    I skoro takie sytuacje juz byly to w jaki sposob daje ci to pretekst do zachowywania sie jak dupek wcierajac sol w rane? bo nie rozumiem. Chyba ze ty tak po prostu lubisz. to wtedy inna sprawa i przepraszam

  5. #15
    pogadaj z jakims modem na 2+2 zeby podali ci adresy IP z ktorych sie logowal,jezeli to nie byl zawodowiec to znacznie zawezisz krag podejrzanych
    bo z mb ani FTP to chyba nic nie wyciagniesz

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez fixdgchd Zobacz posta
    I skoro takie sytuacje juz byly to w jaki sposob daje ci to pretekst do zachowywania sie jak dupek wcierajac sol w rane? bo nie rozumiem. Chyba ze ty tak po prostu lubisz. to wtedy inna sprawa i przepraszam
    Jdx dobrze napisal. Jak mozna byc tak naiwnym.? Z reszta wszystko wyjasnil Warsaw. Pozdro. i wiecej rozwagi na przyszlosc

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Jdx dobrze napisal. Jak mozna byc tak naiwnym.? Z reszta wszystko wyjasnil Warsaw. Pozdro. i wiecej rozwagi na przyszlosc
    +1

    JDX napisał to samo co Warsaw, tylko troszkę mniej eufemistycznie Jeśli ktoś obiecuje nie wiadomo co, a ktoś inny na to daje się nabrać, to gdzie tu szukać winnego? Jeden jest winny bo jest złodziejem, a drugi bo dał się oszukać i nie ma co się oburzać - takie są fakty.

    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    jak masz pisać bzdury to lepiej się nie odzywaj.
    Jakoś nie mogłem się powstrzymać od komentarza. Jekus, Ty sam pisujesz (całkiem niedawno nawet) takie komentarze jakbyś miał 15 lat momentami, a jak ktoś napisze jakieś ostrzejsze słowa w odpowiedzi na Twoje posty to oburzony, tak? Bo teraz to Ty masz problem i Ty potrzebujesz pomocy, a jeśli nie jesteś to Ty, to można zjechać? To chyba lekka hipokryzja, co?

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    no fajnie porównywać oszustwo na ponad 2k pln do odpowiedzi na kretyńskie posty jak sfoldować kk pre flop na nl5. Gratuluję. Zakończmy może ten watek, bo te wypowiedzi "prosów" mnie bardziej tiltują niż ta cała sprawa

  9. #19
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, zamykam wątek, chyba wszystko co miało zostać powiedziane tutaj jest.