Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: liga??turniej??

  1. #1
    wstepnie jest lokal ktory moglby nas przygarnac(kwestia dogadania) i teraz pytanie czy sa chetni aby
    oderwac sie od internetowego pokera i pograc na zywo z istotami mowiacymi tym samym jezykiem(bez
    urazy dla Jose od studenciakow)???

    jakby bylo troche osob zainteresowanych to mozna zrobic jakis turniej i na nim dogadac czy da rade ruszyc
    z liga.

    lokal jest w centrum,latwy dostep(nie jest to kanciapa,nie jest to lawka w parku)

    ja mam tylko namiary na eutetyka i rybe(eutetyka juz wie),jesli mozecie ruszcie telefonami i podzwoncie po
    ludziach,bo chyba malo kto tu zaglada.

  2. #2
    Akapit o Jose mi się bardzo podoba

    Ja tu zaglądam i chętnie zagram.

  3. #3
    +1

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    jestem za, tylko to musiałaby być liga do wakacji, bo dużo osób wyjeżdża (jose wyjechał więc nie będzie problemu)

  5. #5
    Dobrze, że powstał taki wątek. Chyle czoła Daniel! Myślę, że głód gry w środowisku kieleckich pokerzystów jest duży. Na początek turniej będzie dobry rozwiązaniem, przede wszystkim sprawdzimy czy pasuje na klub w którym mamy grać. Struktura jak na lidze a BI 100-200pln co wy na to?

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    133
    jeżeli jest dużo miejsca w lokalu to wpisowe 50 pkt rankingowych przyciągnęło by więcej osób, a jak nie ma miejsca to wyższe wpisowe i problem rozwiązany

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    9
    oczywiście Krzychu i Ja jesteśmy za

  8. #8
    No i co nowego w temacie? Kiedy start? I co to za knajpa - może na priv jak to tajemnica albo jakiś CBŚ tu zagląda. Ja mogę grać wszystko jedno za ile i wszystko jedno w który dzień tygodnia. Malina brothers też by pewnie regularnie wpadali ale raczej na weekendzie.