Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1
    sprzedam dolary na ultimate bet siec cereus 2zł za 1dolar

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    lol ale po co ktos mialby tyle placic za playmoney ?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    lol na 2+2 chodzą po 10-20c a ty chcesz po 2 zl sprzedawać. bravo

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Ale to takie fajne zjechać kogoś za jego pomysł żeby przypadkiem nikt nie kupił tych dolarów i nie dał chłopakowi zarobić, nie? Typowa polska mentalność, taki przypadek ma chyba nawet swoją nazwę - pies ogrodnika. Jak na ulicy stoi osoba sprzedająca chleb po 7zł za bochenek, to też zatrzymujecie się obok i krzyczycie żeby ludzie nie kupowali? Obrońcy cnoty się znaleźli... Jestem pewny, że jakbyście mieli tam kasę, to robilibyście dokładnie tak samo.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Ale to takie fajne zjechać kogoś za jego pomysł żeby przypadkiem nikt nie kupił tych dolarów i nie dał chłopakowi zarobić, nie? Typowa polska mentalność, taki przypadek ma chyba nawet swoją nazwę - pies ogrodnika.
    Jeśli już, to raczej OP popisał się "polską mentalnością" licząc na to, że znajdzie frajera poprzez zatajenie bardzo istotnych w tym kontekście informacji.

    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Jestem pewny, że jakbyście mieli tam kasę, to robilibyście dokładnie tak samo.
    Hehe, no właśnie ja mam tam trochę kasy i tak nie robię.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Jeśli już, to raczej OP popisał się "polską mentalnością" licząc na to, że znajdzie frajera poprzez zatajenie bardzo istotnych w tym kontekście informacji.

    ...)
    So true

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Ale to takie fajne zjechać kogoś za jego pomysł żeby przypadkiem nikt nie kupił tych dolarów i nie dał chłopakowi zarobić, nie? Typowa polska mentalność
    Typowa polska mentalność to widzieć dół, nic nie mówić i czekać, aż ktoś do niego wpadnie.

    Choć z drugiej strony to chętnie bym zagrał z takim chytrym pokerzystą, którzy skorzystałby z tej super okazji koleżki, którego nick jest tanią podróbką solidnej marki.

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Ale to takie fajne zjechać kogoś za jego pomysł żeby przypadkiem nikt nie kupił tych dolarów i nie dał chłopakowi zarobić, nie? Typowa polska mentalność, taki przypadek ma chyba nawet swoją nazwę - pies ogrodnika. Jak na ulicy stoi osoba sprzedająca chleb po 7zł za bochenek, to też zatrzymujecie się obok i krzyczycie żeby ludzie nie kupowali? Obrońcy cnoty się znaleźli... Jestem pewny, że jakbyście mieli tam kasę, to robilibyście dokładnie tak samo.
    żałość

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Jeśli już, to raczej OP popisał się "polską mentalnością" licząc na to, że znajdzie frajera poprzez zatajenie bardzo istotnych w tym kontekście informacji.
    Czy własnie nie na tym polega gra w pokera? Na znajdowaniu frajerów i zabieraniu im pieniędzy?
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    żałość
    Mega konstruktywny komentarz, jak zwykle zresztą od Ciebie.