Witam

Szukam chętnych studentów lubiących miło spędzić czas przy potyczkach karcianych w
sieci. Od razu zaznaczam, że NIE ponosicie żadnych kosztów finansowych, a przy
odrobienie szczęścia i umiejętności a możecie wygrać coś na rozpoczęcie lub
kontynuowanie przygody z pokerem w największym poker roomie w internecie - Poker
Stars
, ale o tym za chwilę.

Od niedawna na Poker Stars'ie gracze mają możliwość tworzenia własnych wirtualnych
klubów, w których w raz ze znajomymi możecie tworzyć nieograniczoną liczbę turniejów
na wirtualne bądź na prawdziwe pieniądze.

W porozumieniu z współpracownikiem Poker Stars mam przyjemność stworzyć klub na Home
Games zrzeszający łódzkich studentów. Jeśli uda mi się zebrać dużą ilość graczy, a w
dużej części zależy to od Was będą organizowane turnieje z pulą dodaną (prawdziwymi
pieniędzmi) lub zależnie od zainteresowania z nagrodami rzeczowymi, ticketami itp.
Jedynie co do Was należy to zarejestrowanie się do klubu i oczywiście przekazanie
wiadomości innym o takiej akcji.

Wiem, że może Nam się to udać, sam byłem łódzkim studentem. Bywałem na lidze
studenckiej w UnderGroundzie, pomagałem w organizacji turnieju juwenaliowego jeszcze
za czasów Cartmana. Raz się zdarzyło być w Backdoor'ze i na eleminacjach do MP
Everestu w Hotelu Grand. Wiem, jakie było zainteresowanie jaka frekwencja i wiem, że uda nam się rozegrać niejeden fajny turek

Jeśli będziesz chętny wziąć udział w tej akcji, to proszę o wysłanie potwierdzenia na mój meil abym miał możliwość wysyłania powiadomień o nachodzących turniejach.


- Jeśli nie grywasz jeszcze na PokerStars, pobierz darmowe oprogramowanie ze strony
Online Poker Games | Play for Free Texas Holdem | PokerStars
- Otwórz główne okno, zaloguj się i wejdź w zakładkę Home Games
- Wciśnij przycisk "Dołącz do klubu"
- Wpisz ID klubu: 428025
- Wpisz kod powitalny: browarmistrz



W razie jakichkolwiek pytań pisać:
gg - 3177941
e-mail - nonstoptilt@gmail.com