Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Witam,
    szukam chętnych do gry w piłkę, narazie nie wiem gdzie, po prostu chcę się zorientować kto by się pisa

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ja chetnie, i z dwie osoby znajde

  3. #3
    git, w takim razie mamy 5 osób, może 6. myśle że jak będzie 10-12, zaczniemy się rozglądać za boiskiem

  4. #4
    ja jakby co jestem na 100% ale w promieniu max 10km od miejsca zamieszkania (Kabaty) i w godzinach wieczornych

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    co to za spamujacy bot? ;> doli, zrob porzadek

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Zrobiłem A co do piłki, to może i ja bym spróbował, chociaż z 8 lat już nie grałem

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zgloscie sie do rozgrywek redbox
    my tak uczynilismy i jest przynajmniej systematyzacja i ludzie placa i przychodza
    RED BOX SOCCER Ligi amatorskie

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    tranquil, szukaj sali, a chetni sie znajda. Lepiej tak niz odwrotnie, bo bedziemy sie zbierac rok
    Ja na pewno zorganizuje 6-8 osob, jak bedzie sala. Moze ta ze sztuczna murawa na bemowie? juz kiedys tam gralismy, jack daniels organizowal

  9. #9
    ok, w tygodniu, będę wiedział więcej .

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    0
    No ja sie dolaczam od razu...
    a moze wlasnie jakies Orliki? w centrum Wawy jest pare, na ursynowie i mokotowie tez...
    nie wiem gdzie chcecie grac....

    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    tranquil, szukaj sali, a chetni sie znajda. Lepiej tak niz odwrotnie, bo bedziemy sie zbierac rok
    Ja na pewno zorganizuje 6-8 osob, jak bedzie sala. Moze ta ze sztuczna murawa na bemowie? juz kiedys tam gralismy, jack daniels organizowal