Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Trójmiasto
    Posty
    101
    Witam serdecznie!

    Postanowiłem stworzyć swój oryginalny fanpage, który związany jest z wszelkiego rodzaju wczasami, urlopem, wakacjami w dalekich zakątkach świata. Na tym fanpage'u umieszczam ciekawe zdjęcia, filmy, informacje i nowinki. Wydaje mi się że nie jest to żaden chłam, a dodawane tam informacje są bardzo interesujące.

    Wiele osób lubi podróżować i relaksować się podczas upragnionych wczasów, a co za tym idzie... Chęć poznania nowych i ciekawych miejsc, które spełnią wszelkie oczekiwania turystów dlatego ja postanowiłem założyć taki fanpage o nazwie Wymarzone Wczasy ponieważ turystyka to moja dziedzina, w której się czuję bardzo dobrze i mam spore doświadczenie.

    Wracając do tematu chciałem się od Was dowiedzieć jak Wy pozyskujecie/pozyskaliście nowych fanów swoich stron ?
    Jest to dość świeży temat dla mnie i śledziłem google ale jest trochę zaspamowane przez "artykuły i projekt z jakimś Fans Generatorem i forum wymiany fanów"
    Dlatego postanowiłem założyć tutaj temat i dowiedzieć się od Was jak skutecznie zdobyć nowych fanów ?

    Zapraszam wszystkich do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    Artur

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to jest bardzo, bardzo proste, ale nie podam rozwiazania, gdyz jest zbyt proste

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    krrrr
    Posty
    146
    generalnie na początku wśród znajomych, a potem sami się ludzie zaczynali dopisywać, ale są różne systemy, reklamy w facebooku sporo dają itp