Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 91
  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Tak jednorazowo...

    Jedni nie maja obowiazku sprawdzac a drudzy prawa udostepniac... Jednak nie wiem jak to jest w praktyce kiedy zglosi sie prokuratura, ale juz widze jak prokuratura prosi o dane gracza XXX bo wygral 15000 w poprzednij kwartale lol beka...

    W kazdym razie to jest zwykle sianie paniki, tutaj bardziej chodzi o FIRMY a nie o graczy, to firmy zbijaja miliony na podatku, ktorego nie placa a nie gracze...

    Wiec wyloozujcie...

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    a gdzie mozna ten reportaz zobaczyc? i kto byl tym co to wszystko opowiadal?

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Wszystko nie tak... mieszacie sobie roznymi wersjami
    Otoz:
    1) nie 10K USD a euro, a tu juz spora roznica jest
    2) nie rocznie, ale jednorazowo... ale uwaga nie tylko jednorazowo. Jezeli ktos przykladowo wyslalby 12000 przelewow po jeden euro to zostanie to odnotowane tak samo jak jeden za 12K euro. Oczywiscie to tylko przyklad, ale tak samo moga zostac potraktowane np. trzy przelewy po 4K wykonane np. w ciagu dwoch dni. Wazne jest tez zrodlo pochodzenia piniedzy zgloszeniu podlegaja rowniez przelewy "podejrzane" a takimi sa z pewnoscia wszelkie wykonane np. z wysyp Bahama Generalnie jest tak, ze banki czesto znacznie restrykcyjniej podchodza do sprawy niz to wynika z przepsiow prawa. Dlaczego? Chociazby zeby zdjac z siebie czesc odpowiedzialnosci. Przykladowo tak samo rejestracji podlegaja transakcje wymiany waluty pow. 10K... sprobojcie pojsc np. do Raiffaisen banku z plikiem 50 studolarowek, a gwarantuje ze zostaniecie poproszeni o dowod osobisty... choc transakja jest ponizej 10K.
    Oczywiscie sama rejestracja przelewu jeszcze do niczego nie prowadzi. Moze byc tak ze ktos przerzuci sobie przez konto z pol miliona i nie zostanie to zweryfikowane przez US, ale w przypadku jakiegokolwiek podejrzenia ze strony skarbowki (naprzyklad po donosie "zyczliwego" ktoremu nie spodobalo sie ze tak "latwo" idzie Wam w zyciu) wszystkie takie operacje zostana ujawnione na kilka lat wstecz.

    Mam nadzieje ze rozwieje to troche wszystkie watpliwosci. :roll:

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Goral probuje zatrzec slady, a liste nazwisk dla Polsatu juz sam przygotowal

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    AndrzejR nie jednorazowo tylko w ciągu miesiącawiem bo dwa razy sie tego uczylem,jednak w uzasadnionych wypadkach mozna żadąć wglądu,najczęściej bank sie na to zgadza,a i jeszcze jak dobrze pamiętam to chodzi o sume czyli jak przelejesz na 3 rożne konta to chyba nie wiele to zmieni,bo jest jakis bankowy system przeplywu informacji(pewności nie mam,być moze to tylko nie wykożystany zapis ustatwowy),a i jeszcze jedno podatek należy sie od jednorazowj wygranej przekraczającej 2000 czy 2500(nie opamiętam),więc ciężko ci będzie udowodnić że w jednej konkretnej parti tyle wygrales,przecież pokeroom nie da hand history polskiemu urzędowi skarbowemu(ale to akuratnie tylko moja teoria)

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    no to trzeba zakładac konta w szwajcarii tam chyba nasz US nie bedzie mial mozliwosci wgladu...

    A tak nawiasem mowiac to moze i lepiej byloby gdyby to w koncu zostalo uregulowane prawnie, i nie tylko chodzi o gre ale rowniez o robienie cukirkow na programach partnerskich itp...

  7. #17
    mazak20 radził bym ci zabrać stronkę z Polskich serverów to pierwsza sprawa zmienic tresc na stronie po wzgledem informacyjnym. Nie może być tekstów ze to ty coś oferujesz i na każdym kroku należy podkreslać że gra odbywa sie na wirtalne pieniadze. Odnośnie serverów szukałem 2 dni hostingu na malcie , Bahama, Giblartarze i bez efektów. Ale po wczorajszym reportażu policji i prokuratury chyba wystarczy miec ja w USA na serverach oni ewidentnie się przyznali, że do tamtych serwerów nie maja dostępu dotyczyło to sprawy wystawienia zdjęc na stronie osob, które następne maja dostać w pier....


    Odnosnie podatku niech ktos nie liczny na jakiś podatek 10% mowimy tu o podatku 40%. Wiec jesli kogos złapia to prawdopodobnie zapłaci podatek 40% oraz moze mieć inny problem.


    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    czy ja wiem czy stronce informacyjnej jaka posiadam potrzebny jest zagraniczny serwer - jeszcze teraz kiedy takie portale jak onet czy interia zabraly sie w globalny sposob do promocji hazardu w polsce...

    zobaczymy jak sie sytuacja bedzie rozwijac - ja osobiscie wolabym sie z tego rozliczac, mam tu glownie na mysli nie sama gre ale programy partnerskie...

  9. #19
    Wiesz co dobrze wiesz ze nie jesteś tylko stronką informacyjną ale nakłaniasz do hazardu i reklamujesz hazard.

    Jak się będziesz oglądał na wielkie portale to predzej ciebie trafi niz ich.

    To są duże firmy one maja kase i na prawników i na ewentualne kary.
    Płacenie 40% podatku z programów partnerskich to nie jest ciekawe.

    Nie było nawet jednego słowa o podatkach, że chce ktos je wprowadzić w tej opcji nie jest to realne. Podatki mogą sciągać tylko od firmy mieszczących się na terenie RP i tyle.

    Wszystkie firmy są bezpieczne bo znajdują się w rajach podatkowych lub w krajach co hazard jest legalny wiec pozostaje scigac reszte.

    Im więcej takich gosci będzie co bedzie chciało sie chwalic gazetom tv to bedzie coraz gorzej.

    cytat:"Bartek jest jednym z wielu co gra na portalach pokerowych i żyje z tego od ponad roku, lecz nie chciał pokazać twarzy....."
    mniej wiecej tak było

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Świnoujście
    Posty
    96
    prawda prawda ze szum medialny wokol calej tej sprawy nikomu nie sluzy, az sam sie dziwie ze ludzie czasem sami sobie pod nogi klody rzucaja takimi artykulami ... heh szkoda slow ...