Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Jak w temacie Ciekawy jestem ile mozna tam dostac % w ofertcie VIP Jesli ktos tez tam gra/szuka oferty to PM bo poki co nie ma nic ciekawego i bedziemy w kilak osob chyba zakladali wspolnie aff Jak wiadomo w "kupie" sila mozna dostac wiekszy % za wiekszy prog
    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez karambol ; 02-05-2011 o 13:35

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Ja korzystam z 35% i wszystko sprawdzone od okolo roku, wiec jak cos to do mnie :P a w kupie moze uda nam sie jeszcze wiecej ? musialbym dopytac... jesli znajda sie dobrzy rakerzy to napewno dogadam sie o wiecej.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    35% to malutko na vip z samego rewards jest 27%

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    No tak vip,,, jak wyrabiasz vipa to moze sie wydawac malo, ale wtedy napewno da sie zalatwic wyzej, ja tak jak mowie moge pogadac z finem od ktorego zalatwialem deal ale musialbym miec konkrety ze bedzie xxxx rake.
    Jak widac chyba ciezko dostac cos tam wyzej niz 40 a mysle ze tyle byloby do dogrania (i to bez limitu ze ktos musi wyrabiac vip tylko wszyscy by dostali niewazne ile graja).

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    To jest bardzo malo 40% na VIP LOL To ja sam zakaldam affa dostaje 25% poza rewards i wychodzi mi kolo 45% REWARDS bonus aff SAM !!!

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    No to dziwne ze nikt nie ma wiecej skoro samemu mozna sobie 45 zalatwiac no nic, gl - mi do vip daleko tam

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Nic dziwnego jak Ty jeszcze od kogos bierzesz affa to kazdy musi te 5% wizac