Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Nie no come on, to jest nl25 a nie 2000 Nie posądzam nikogo na tym limicie o takie używanie takich zaawansowanych strategii.
    +1(przynajmniej w znacznej części tu tak nie myślą), ale mógł po prostu bez żadnego planu na później callnąć F, a na T wpaść na pomysł ch/r Poza tym chyba nie zapomniałem jak się gra na nl25
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Ewentualnie, ale bardzo ewentualnie mogłoby być skuteczne przeciwko komuś na kogo mamy masę readów, ogromną historię rozdań itd.
    Przesadzasz Na tego gościa masz 200 rozdań i na Twoim miejscu myślę, że co najmniej z 3 notki bym już miał i wiedział czy takie zagranie będzie tu miało sens.
    Ale ok, mniejsza z tym. To w ogóle dość ciekawy spot. Ciekaw jestem jak się obydwa skończyły. Wydaje mnie się, że JJ sprawdziłeś, a KQ fold, right ?

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez danielos_87 Zobacz posta
    Na tego gościa masz 200 rozdań i na Twoim miejscu myślę, że co najmniej z 3 notki bym już miał i wiedział czy takie zagranie będzie tu miało sens.
    Ja mając same vpip i pfr jestem przekonany, że on tutaj nie świruje i ma po prostu monstera. Chciałem się tylko upewnić czy dobrze zagrałem, bo w obu przypadkach dałem fold. Niestety w rozdaniu #1 ten drugi villain też zagrał fold i nie zobaczyłem co też ciekawego tam było.