Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    17
    Tak jak w temacie, podobno jest taka mozliwość tylko za specjalnie nie moge sie doszukac opcji ktora to uczynić potrafi chodzi oczywiscie o wielkość wyswietlanych statystyk... Mozna prosić o prosta rególe najlepiej z uzyciem " -> " oraz druga rzecz mozna zapamietac pozycje miejsca na stole na PS zeby zawsze na swierzo jak i przy zmianach stolów sadzalo na konkretnej pozycji albo inaczej jak zrobic zeby statystyki Huda wedrowaly w sensie zmienialy polozenie automatycznie w raz z moja zmiana miejsca, o ile cos takiego jest mozliwe.

    Z gory dziekuje i pozdrawiam.

    Z wielkoscia czcionki to juz zapomniany temat zwiodla mnie jedna rzecz ale juz bez problemow zatwierdzilo mi zmiane zostaje wiec tylko kwestia miejsca przy stole mozna jakos na twardo przypisac wyswietlanie na konretnej pozycji albo czy jest mozliwosc ustawienia w hudzie zeby statystyki chodzily za zmianami..?
    Ostatnio edytowane przez czarny83 ; 05-05-2011 o 18:13

  2. #2
    Chodzi ci o to, że siedzisz przy stole zawsze w tym samym miejscu?
    Jeżeli tak to HUD Options -> Seating preferences i tam ustawiasz twoje miejsce (trzeba liczyć zgodnie ze wskazówkami zegara od miejsca z żetonami

  3. #3
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    17
    Cytat Zamieszczone przez kondradt Zobacz posta
    Chodzi ci o to, że siedzisz przy stole zawsze w tym samym miejscu?
    Jeżeli tak to HUD Options -> Seating preferences i tam ustawiasz twoje miejsce (trzeba liczyć zgodnie ze wskazówkami zegara od miejsca z żetonami

    Widziałem ta opcje z tym ze co jest punktem odniesienia jezeli PS losuje dla mnie miejsce i one bywa rozne. W sumie to miejsca wzgledem zawodnikow nie mozna zmienic a rozchodzi mi sie o to (tak dla jasnosci) zebym zarowno ja jak i wyswietlane statystyki byly zawsze na srodkowej dolnej pozycji stolu (9osobowe). Zatem jezeli bym chcial na FR ustawic sobie ta wymarzona pozycje to jaka wartosc mam tam wpisac? jak to jest liczone? od buttona ? jezeli tak to nadal nie trzyma sie kupy bo to tez nadal jest loteria przy zasiadaniu...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    to jest miejsce 5. Ustawiasz seating preference zarowno na PS jak i w HM i z glowy