Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: QQ, The Big 55$

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Nie chcę być upierdliwy, ale gdybyś zechciał rozwinąć to byłoby miło.

    Ja sobie próbuję zadać pytanie czy przeciwnik z buttona zrobił w którymś momencie błąd i nie widzę takiego.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    Ja sobie próbuję zadać pytanie czy przeciwnik z buttona zrobił w którymś momencie błąd i nie widzę takiego.
    Nie wiem czy podoba mi się call 3betu pre. Ma oddsy 3:1, ale trafi dużo rzadziej. Ma pozycję, ale villain za chwilę będzie scomitowany do puli, więc nie bardzo będzie miejsce np. na floating. Sam nie wiem.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Pot odds mamy ciut slabsze, 2,8:1.
    Potrzebujemy ok 26% eq.
    Przeciwko zakresowi JJ+, AK mamy z T9s ponad 27% więc gdyby na flopie rozdanie sie skonczylo, to mamy call.
    Ale sie nie konczy.
    Na flopie musimy stakowac sie z para/drawem lub lepiej.
    Że takie coś zlapiemy mamy szanse troche ponad 45%.
    Ale z para lub drawem nasze eq przeciwko w/w zakresowi nadal jest mniejsze niz 50% a wiec cala sytuacja jest nadal EV-.
    Byloby fajnie jakbysmy na flopie zlapali co najmniej 2 pary. Przydaloby sie jeszcze zestakowac przeciwnika na 100%. Dla uproszczenia przyjmijmy, ze uda nam sie to.
    Ale szansa, ze na flopie zlapiemy 2 pary lub lepiej jest gdzies w granicach 3-4 %.
    Nasze implied odds jest w granicach 9:1 (musimy dorzucić 2400, zeby zyskac 25000)

    A więc nasze 3-4 % to zdecydowanie za malo.