Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    A ja stawiam na to że kolega Joy grał w Omahe i na razie słabo zna zasady tej gry Większość osób które przesiadają się ze stolików Hold'em na Omaha na początku jest mocno sfrustrowana i widzi spisek poker roomów przeciwko sobie - dopiero jak doczytają reguły okazuje się że jednak wszystko odbyło się OK

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Ja stawiam, ze padlo mu lacze, zrobilo sie fold
    Cytat Zamieszczone przez joy71
    i system na końcu gdy czekałem na wygraną-spora suma- jakby dziwnie się zawiesił na jakąś minutę
    To zdanie by to tlumaczylo, na koniec padl net, zrobilo Ci sitout, koles podbil i cie foldnelo, a on zgarnal pule...

    Oczywiscie bzdura jest, ze system zle zaliczyl karty, jak widac potwierdza to tylko serwis pokerowy bo on i bzdura to jak bracia, albo i blizej

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    taaa najprowdopodobniej tak jak mowi macia albo koles zmysla

    Joy jak ci cos nie pasuje to napisz do supportu napewno ci wyjasnia watpliwosci

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    Nie zgodze sie z wami bo takie sytuacje sie zdarzaja:O odrazu przypomina mi sie jak z pol roku temu gralem turniej HU. Ja siakies 2k chipow koles 1k chipow nie pamietam juz rozdania w kazdym razie poszly all iny i mialem lepsza raczke:> z usmiechem na ryju patrzze jak wyskakuje napis ze wygralem poczym wyskakuje napis ze zakonczylem turniej na drugim miejscu i nic nie wygralem:O Wiem ze sytuacja nie jest identyczna jednak skoro w pokerroomach zdarzaja sie takie bledy to czemu nie moga sie zdarzac inne? Nie wiem czemu odrazu wszyscy zakladaja ze ktos sobie wymysla historyjki;O

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    bo tqakie gadanie bez zadnego screena czy hand history

    a ty majak tez jestes dobry zupelnie nie rozumiem jak mogles przegrac HU tym rozdaniem skoro miales wiecej zetonow (nawet jesli przegrales z lepsza reka w co nie wierze) i do tego czemu nie wyjasniales tej sprawy z supportem?

    dopoki nie ma zadnych dowodow uwazam to za smieszne opowiesci

    do tej pory rozegralem moze z 200-300 tys rozdan i jakos mi sie takie cos jeszce nie zdarzyło, takie historie czesto podaja poczatkujacy gracze ktorzy ejszce nie do konca potrafia ocenic sytuacje np

    stol JJ775

    gracz1 33
    gracz2 64

    i tu np gracz1 dziwi sie ze przegral skoro mial pare 3 a drugi nic.

    Tak jak powiedzialem bez zadnego dowodu nie wierze w te historyjki

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    113
    hehe przeciez napisalem ze ta sytuacja jest inna:O caly myk polegal na tym ze ja wygralem ta reke (wyskoczyl napis majaks wins xxx with (i tu reka)) chodzi o to ze pomimo iz wygralem to ostatnie rozdanie system zaliczyl turniej jako przegrany. Wiec nie bylo to przeklamanie samego zwyciescy rozdania (jak sam napisales mialem wiecej zetonow wiec nawet jak by mi sie cos przewidzialo to i tak turniej powinien trwac dalej) tylko blad byl kawalek dalej. Tak jak napisalem nie jest to to samo co bledne wskazanie zwyciezcy rozdania jednak skoro zdarzaja sie takie bledy to moga byc i inne. Nie zapominajmy ze to jest tylko soft a soft pisza programisci. A to tylko ludzie i tez popelniaja bledy:>. A co do wyjasnienia z supportem of coz to zrobilem i po paru godzinach mialem kaske za ten turniej na koncie:> A to czy ty mi wierzysz czy nie to juz twoje sprawa jednak nie rozumiem w jakim twoim zdaniem celu mialbym wymyslac? ze niby nudzi mi sie po nocach i wymyslam sobie teroie spiskowe? :O

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    spiesze wyjaśnić że screena nie robiłem bo byłem pewny że wygrałem a potem jak się okazało że jest inaczej to zaraz nowe rozdanie i co miałem robić :shock:

    sprawę odpuściłem bo to był turniej darmowy więc szkoda zachodu...

    wyraznie piszę że gram na expekcie więc niech się wypowiedzą ci co tam grają

    no może mi kto wyjaśni w jakim to pokerku dwie parki biją fula bo ja początkujący jestem:wink:

    ps
    pisałem kiedyś na forum "ogame" ale z powodu spamowania małolatów oraz ich zwięzłych wypowiedzi na poziomie papugi zrezygnowałem....
    coś mi się zdaje że i tutaj długo nie zostanę :wink:

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Grałeś w Omahę czy w Hold'em?

  9. #19
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Jani jak sie skapnie, ze gral w Omahe to myslisz, ze powie "gralem w Omahe" ? Oczywiscie, ze gral Holdema, ciekawe, ze nikt nigdy nie pokazal screena czy hand history z takiego rozdania A przeciez nie tylko Joy tam gra

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Na expekcie zasadniczo są darmowe turnieje tylko w texas hold'em. Powiem więcej jezeli są jakiekolwiek inne nie darmowe to muszą nalezec do rzadkosci bo jeszcze nie natknąłem się na taki.