Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 144
  1. #91
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Kasa w zwykłym banku to też tylko wirtualne liczby. Gotówki jest na świecie (w rękach prywatnych tudzież skarbcach banków) kilkanaście-kilkadziesiąt razy mniej. Cały sęk polega na tym żeby inni wierzyli w Twoje liczby.
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    No właśnie! I w tym kontekście cokolwiek dziwne jest że państwa ścigają wszelakiej maści piramidki finansowe.
    Zresztą, gotówka papierowa też opiera się na zaufaniu. A złoto ma wartość też tylko dlatego że ludzie ją widzą. Na tej zasadzie powinniśmy się cofnąć do etapu wymiany towarowej

  2. #92
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Calculon, te mordki są nie na miejscu. Jeśli takie firmy jak ftp czy ps nie mogą zagwarantować spokojnej gry bez obawy o swoją kasę to nie ma się z czego śmiać.
    IMO PS całkiem nieźle wybrnęło z kłopotów po BF. Poza tym z tych lepszych pokerowni jest jeszcze Party. W ostateczności są też nitPoket i Ongame.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Kilka lat temu wydawało się, że poker może się tylko rozwijać, a teraz rynek zaczyna się kurczyć. Coraz więcej "fuzji", coraz więcej problemów i coraz większa niepewność.
    Ja mimo wszystko jestem dobrej myśli. Ot, po prostu światowy rynek pokera się stabilizuje po boomie a do tego doszły niedawne zawirowania na rynku amerykańskim co rzeczywiście na pierwszy rzut oka może budzić niepokój.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Pomimo, iż dla mnie podobnie jak dla ciebie poker nie jest jedynym źródłem dochodu to nie chciałbym aby to źródełko wyschło.
    Ja też bym nie chciał.

    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    A złoto ma wartość też tylko dlatego że ludzie ją widzą.
    Tylko??? Ja myślę że przede wszystkim dlatego. Zresztą podobnie jak np. młotki czy też kartofle. A tak poza tym w obecnych czasach złoto to nie tylko surowiec wykorzystywany do wyrobu świecidełek ale także (cenny) surowiec wykorzystywany np. w przemyśle elektronicznym. Tak że jak najbardziej ma taką prawdziwą a nie tylko wirtualną wartość.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 29-06-2011 o 21:01

  3. #93
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Zresztą, gotówka papierowa też opiera się na zaufaniu. A złoto ma wartość też tylko dlatego że ludzie ją widzą. Na tej zasadzie powinniśmy się cofnąć do etapu wymiany towarowej
    az chcialbym miec czas zeby napisac jakas prace na temat wyceny $ na ftp od kwietnia na forach pokerowych

  4. #94
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Może jeszcze coś z tego będzie:

    News: Świat pokera

  5. #95
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    punkt 8.9 z terms and conditions

    Customer funds are not segregated from company funds, but it is the intention of Filco Ltd to meet its liabilities as they fall due.

    to chyba tyle jak chodzi o zapewnianie, ze musza byc osobno i na pewno zostana wyplacone

  6. #96
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Czyli 27 lipca wszystko się wyjaśni co dalej z FTP ?

  7. #97
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217

  8. #98
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    No ja mam nadzieję, że coś z tego będzie.

  9. #99
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728

  10. #100
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Znalazłem takiego newsa, wynika chyba z tego (ostatni update na dole), że przełożyli tą sprawę sądową na 15 wrzesień. Więc do tego czasu chyba FT dalej nie będzie działać. Czyli zakładając, że ktoś chce sobie pograć teraz w wakacje - trzeba grać w innym roomie. Ciekawe jak długo to wszystko potrwa.

    Breaking News: AGCC Full Tilt Poker Hearing Adjourned Until September 15 | PokerNews