Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 144
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Udało się komuś coś z was wypłacić? MB nie działa, taką również dostałem odpowiedź od supportu. Zostaje neteller i cc, tylko że aby aktywować tą metodę to najpierw trzeba coś wpłacić - dobrze mówię? Z góry dzięki za odpowiedź.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    MB nie działa????
    I działać nie będzie? To niby jak mam wypłacić jak używam tylko MB?

    Dla mnie to jest początek końca FTP chyba, może i się utrzyma ale jako jakiś mały krzak.

    Z PS dziś wypłacałem to część dostałem odrazu na MB a część czeka w "pendind cashouts", wie ktoś dlaczego tak? że część odrazu poszła?

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    24
    Od razu idzie zawsze taka kwota, jaką ostatnio wpłacałeś. Reszta czeka na potwierdzenie supportu. Może wrzucałeś coś na PS jak był Reload Bonus...

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    No robiłem kilka wpłat ostatnio, to pewnie to, dzięki.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Nie wiem czy działać nie będzie, w tej chwili nie działa. Dostępny jest jeszcze np. neteller, tylko nie wiem jak go aktywować chyba za pośrednictwem depozytu. Z drugiej strony nie chciałbym deponować, jeśli również neteller miałby odmówić posłuszeństwa. Dlatego pytam tutaj.
    Ostatnio edytowane przez borell ; 19-04-2011 o 23:13

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    posluszenstwa tobie neteller nie odmowi natomiast zanim FTP przetworzy wyplate minie troche czasu

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    widzieliscie w ogole to? lol
    Online Poker at Full Tilt Poker - About Us: Help & Support Center

    Help & Support Center

    Coming Soon.

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Okej. A wiecie może jeszcze jak wygląda taka kwestia - wypłata z FTP w dolarach na konto neteller w dolarach - Czy Ponoszę w tym przypadku jakieś opłaty? Z tego co wiem opłata jest dopiero w 2 przypadkach - wypłaty na konto lub przelewu na konto innego usera. Czy jestem w błędzie?

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    ludzie na 2+2 donoszą o pomyślnych 4 cyfrowych wypłatach na netka po 110h czekania

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Git. A orientujesz się jak wygląda sprawa z opłatami?