Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 144
  1. #61
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Macie problem z zalogowaniem sie na pokeroom? Mi nie przyjmuje hasla. Probowalem nawet na nowym hasle ktore mi przyslali i dalej nei moge sie lognac.

  2. #62
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    215
    Przed chwilą zalogowałem się bez problemu.

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Czy naczelny wódz "nie-krzaczorów" jdx mógłby spróbować zlecić wypłate aby sprawdzic czy wogole wyplacaja? niektorzy czekaja juz prawie miesiac na wyplaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #64
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    to sa oszusci nie grajcie tam, zabiora wam kase i zamkna konto podepra decyzje Ustawa

  5. #65
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    sranie w banie, smialo mozna hulac na FTP,w ciagu ostatniego poltora miesiaca 3 razy zlecalem wyplaty na konto bankowe i trzykrotnie dochodzily po 3 czy 4 dniach

  6. #66
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    zlecaj dalej powodzenia

    konto bankowe , niezle!

  7. #67
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    jesli sie wyplaca na konto bankowe z glowa w sensie w transzach,to nie widze problemu w zleceniu paru przelewow do banku do poki nie wroci MB,wiec ogolnie luz

  8. #68
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    lepiej poczytaj o Ustawie , ktora lada dzien zacznie obowiazywac

  9. #69
    Kuerten opanuj sie i nie siej paniki wsrod graczy ktorzy wyplacaja na konta bankowe ponizej 1k$jesli uwazasz ze zostyaniesz scigany za pzrelenie 300 $ na konto bankowe z pokeroomu to JA ci serdecznie grauluje zdrowego myslenia....w ustawie nie ma o tym nic mowy po za tymi nie ma roznicy czy wyplacasz z MB,NT na kont bankowe czy od razu na konto bankowe jesli chodzi o male sumy...pozdro dla nie panikujacych!!!

  10. #70
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    to jesli masz zamiar 300$ wyplacic w ciagu roku to lepiej nie graj w ogole szkoda czasu dla takiej sumy