Strona 9 z 15 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 144
  1. #81
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    8
    Full Tilt nie dziala bo została zawiesozna im licencja. Informacja jest sensacyjna i ogólnie nie znaczy nic dobrego dla pokera. Źródło: Full Tilt down pending AGCC hearing | eGaming Review

  2. #82
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    82rott o czym Ty mowisz. Kasa w roomie odpowiada kasie w realu prawda? Wiec co za roznica czy gracze w roomie zrobia 100 k rake czy 500 k rake skoro tej kasy nie ma fizycznie? (bo jest zablokowana na przejetym przez DoJ koncie) lol To sa tylko wirtualne liczby. Po ostatnich tygodniach i przeciagajacych sie wyplatach widac, ze na zajetych kontach FTP mial lwia czesc calego majatku wiec wyplaty realizowane byla zapewne przy uzyciu kasy naiwnych wplacajacych

  3. #83
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    nie chce mi sie klocic

    chodzi mi tylko o to, ze w teorii kasa graczy powinna byc osobno, a po tym jak zostanie obrocona, to rake juz nalezy do ftp. wiec jezeli tocza sie gry to w ksiegach ftp sie bogaci. jezeli nie ma gier, to sa w dupie i nasze szanse na odzyskanie pieniedzy spadaja.

  4. #84
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    przeciez pisalem wam , ze to banda oszustow i mormonow i zabiora wam wasza kase tak jak mi i nie tylko mi kiedys

  5. #85
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    i pozniej zero kontaktu tak bylo u mnie rok temu , teraz bedzie tak u was

  6. #86
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    82rott o czym Ty mowisz. Kasa w roomie odpowiada kasie w realu prawda? Wiec co za roznica czy gracze w roomie zrobia 100 k rake czy 500 k rake skoro tej kasy nie ma fizycznie? (bo jest zablokowana na przejetym przez DoJ koncie) lol To sa tylko wirtualne liczby.
    Kasa w zwykłym banku to też tylko wirtualne liczby. Gotówki jest na świecie (w rękach prywatnych tudzież skarbcach banków) kilkanaście-kilkadziesiąt razy mniej. Cały sęk polega na tym żeby inni wierzyli w Twoje liczby.

  7. #87
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    i pozniej zero kontaktu tak bylo u mnie rok temu , teraz bedzie tak u was
    a dokladnie 1,5 roku i zero (zadnej) odpowiedzi na maila, oszusci

    jak sie ciesze, ze tych mormonow ktos potraktowal jak oni kiedys innych SUPER , BRAWOOOOO !!!

  8. #88
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Kuerten Ty masz jakies problemy osobowosciowe? Sam ze soba rozmawiasz ?

  9. #89
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Czy naczelny wódz "nie-krzaczorów" jdx mógłby spróbować zlecić wypłate aby sprawdzic czy wogole wyplacaja? niektorzy czekaja juz prawie miesiac na wyplaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    No niestety nie mogę ponieważ nie mam tam kasy. Czekałem na kolejnego reload bonusa ale chyba się nie doczekam. Chociaż z drugiej strony to zostało mi tam ~90kFTP czyli np. jakiś monitor z tego co pamiętam.

    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    przeciez pisalem wam , ze to banda oszustow i mormonow i zabiora wam wasza kase tak jak mi i nie tylko mi kiedys
    Ale do kogo ta gadka? Ot tak sobie zabrali??? Masz nas tu wszystkich za debili? Nie trzeba było puszczać bota to by nie zabrali.

    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    Kasa w zwykłym banku to też tylko wirtualne liczby. Gotówki jest na świecie (w rękach prywatnych tudzież skarbcach banków) kilkanaście-kilkadziesiąt razy mniej. Cały sęk polega na tym żeby inni wierzyli w Twoje liczby.
    No właśnie! I w tym kontekście cokolwiek dziwne jest że państwa ścigają wszelakiej maści piramidki finansowe.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 29-06-2011 o 16:19

  10. #90
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Calculon, te mordki są nie na miejscu. Jeśli takie firmy jak ftp czy ps nie mogą zagwarantować spokojnej gry bez obawy o swoją kasę to nie ma się z czego śmiać. Jednym z głównych powodów, poza softem oczywiście, dla których z ongame przeniosłem się na ftp było właśnie bezpieczeństwo i bezstresowa gra, bo przecież nie większy rb. Kilka lat temu wydawało się, że poker może się tylko rozwijać, a teraz rynek zaczyna się kurczyć. Coraz więcej "fuzji", coraz więcej problemów i coraz większa niepewność. Pomimo, iż dla mnie podobnie jak dla ciebie poker nie jest jedynym źródłem dochodu to nie chciałbym aby to źródełko wyschło.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 29-06-2011 o 18:02