Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 144
  1. #31
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    FTP zawsze odstawalo w pewnych kwestiach, i nikt i nic tego w najblizszym czasie nie zmieni. Ten typ tak ma

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Czy ktoś zlecał wypłatę bezpośrednio na konto bankowe? Ile ewentualnie trzeba czekać na przelew?

  3. #33
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dzisiaj dostałem taką odpowiedź:

    Thank you for contacting us again.

    We are currently experiencing a technical issue with Neteller withdrawals and your request has been delayed due to this cause.

    Unfortunately, we are unable to provide an exactly time frame for this delay and we are working hard on it to have it restored as soon as possible.

    We realized that this isn't an ideal situation and we thank you for your patience and cooperation at this matter.

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Poznań / Koszalin
    Posty
    148
    Mb nie działa, netek również... Co pozostało cc i przelew? Wątpię żeby to podziałało...

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    odzyskajcie kase i uciekajcie z tego gownianego roomu, wyplata na konto bankowe to teraz nie jest dobry pomysl

  6. #36
    Nie panikujcie... to nie jest jakiś krzaczor żeby kase wam zabierac )



    Przynajmniej ja mam taka nadzieje i gram swoje :>

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    Cytat Zamieszczone przez MruMru Zobacz posta
    i gram swoje :>
    ja tez probuje, ale wydaje mi sie ze wlaczyli jakis generator rake'u od feralnego piatku i caly czas jakies coolery trafiam albo innym rozdaje :P

  8. #38
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez MruMru Zobacz posta
    Nie panikujcie... to nie jest jakiś krzaczor żeby kase wam zabierac )
    roomu który nie realizuje cashoutu przez 264 godziny i nie daje żadnych wyjaśnień, poza ogólnikowymi bredniami, nie można nazwać inaczej jak krzaczorem.

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    inna sprawa, ze supportu tam nigdy nie bylo

  10. #40
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Z tego co widze na 2p2 chyba powoli schodzi kaska na netellera (albo robię sobie tylko nadzieję), ktos dostal po 330 godzinach 32k, ktos po 14 dniach 10k.