Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 144
  1. #121
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    taka umowa jest nie na reke ftp jak i nowemu kupujacemu, wiec o ile nie narzuca jej "wladze hazardowe" to watpie zeby sprzedali z obowiazkiem splacenia

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    ftp chyba na reke, inaczej sami musza splacic graczy

  3. #123
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Przede wszystkim spłata graczy to zobowiązanie FTP, a przy zakupie spółki transakcja dotyczy zarówno aktywów jak i pasywów, więc opcja bez spłaty raczej nie wchodzi w grę. Bardziej prawdopodobne jest wg mnie bankructwo FTP.

  4. #124
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez Vigird Zobacz posta
    Bardziej prawdopodobne jest wg mnie bankructwo FTP.
    Ja już się zdążyłem przywiązać do FTP, więc byłoby mi bardzo przykro gdyby Twoja prognoza się sprawdziła.

  5. #125
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nawet jak zbankrutuje, to imho na 99% i tak soft nie pójdzie do śmietnika

    Co do pasywów to w sumie masz rację vigird, problem jest chyba tylko taki, że nie jestem pewien czy pieniądze zamrożone przez DOJ traktowane byłyby tak samo jak każde inne zobowiązania, w sumie te pieniądze są ...

    Widzę np. taką opcję, że deal na soft i bazę będzie związany ze spłatą zobowiązań poza tymi zamrożonymi przez DOJ, ta kasa jest już pod kontrolą USA i myślę, że tak czy siak wróci do amerykańskich graczy (chociaż nie wiem czy pokrywa 100% tego co FTP ma im wypłacić)

  6. #126
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    zgadzam sie ze bankructwo jest duzo bardziej prawdopodobne niz sprzedaz, a nawet te zatrzymane pieniadze na samym koncu dopiero trafia do graczy. Przeciez gdy bankrutuje bank, ostatni na linii wyplat "z ubezpieczenia" sa wlasciciele kont

  7. #127
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Espirito Santo
    Posty
    158
    Wg pieniądze zamrożone przez DoJ wrócą do graczy. Pytanie tylko czy w sytuacji, kiedy użytkownicy rzucą się do wypłat, FTP będzie miało odpowiednie środki żeby te żądania zrealizować. Nie da się ukryć, że wypłaty to będzie pierwsza decyzja większości graczy, gdy sytuacja się unormuje, i nie będą to tylko gracze z USA.

    IMHO wizerunek FTP i wielu prosów z nim związanych mocno ucierpiał. W porównaniu do PokerStars, gdzie środki graczy były faktycznie oddzielone od $ spółki, FTP wygląda jak jedna wielka pralnia.

    Kilka lat temu miałem trochę $ w krzaku (nie był związany z pokerem), który został przejęty przez SEC. Komisja wyznaczyła adwokata, który po zakończeniu procesu był odpowiedzialny za zwroty. Ludzie odzyskali około 35-50% swoich środków. Podobnie może być z FTP, jeśli zarzuty się potwierdzą i żadne bajki o europejskich inwestorach i powrocie do normalności się nie sprawdzą.

  8. #128
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Dzisiaj jest ta rozprawa sądowa w związku z FTP, tylko niestety jak zapowiedziano kilka dni temu będzie zamknięta dla mediów więc nie wiem kiedy się czegokolwiek dowiemy. Jakby ktoś z Was znalazł jakiegoś newsa w tej sprawie to niech wklei link. Powinno być jakieś nowe oświadczenie ze strony FT czy coś ...

  9. #129

  10. #130
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Jak myślicie ile dni jeszcze może potrwać ta rozprawa ?

    Czekam ciągle na jakiś pewny news odnośnie tego, w którą stronę to wszystko pójdzie czyli czy będzie jeszcze kiedyś można spokojnie zagrać na FTP i jeżeli tak to kiedy. Kasy tam nie mam teraz żadnej, ale oczywiście mam nadzieję, że spłacą wszystkich graczy. Przyzwyczaiłem się w sumie do FTP, długo nie grałem w ogóle i jestem gotów jeszcze poczekać, ale na pewno nie w ciemno. Myślę, że jeszcze co najwyżej wytrzymam z 2 tygodnie bez grania jeżeli nie będzie nowego KONKRETNEGO newsa.