Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 144
  1. #101
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Zapomnij. To co tam mieliśmy trzeba wpisać po stronie nieudanych inwestycji. Howard & Co będą woleli wydać spory procent $ na prawników by zachować choć cześć dla siebie, niż uruchamiać FTP i stracić wszystko. Mówi się trudno. Ryzyko zawodowe.

  2. #102
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    to jak w takim razie widzisz role AGGC czy jakiejkolwiek tam innej 'komisji' wydajacej licencje ?

    oczywista oczywistoscia jest, ze dla wiekszosci ludzi zupelnie nierealna jest sprawa w sadzie (bankroll < koszty), na panstwo nie ma co liczyc

  3. #103
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez 82rott Zobacz posta
    to jak w takim razie widzisz role AGGC czy jakiejkolwiek tam innej 'komisji' wydajacej licencje ?
    O tym właśnie przekonamy się po tym jak zostanie rozwiązana sprawa FTP. Póki co optymizm niech siedzi w kącie i nie robi hałasu

  4. #104
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Zapomnij. To co tam mieliśmy trzeba wpisać po stronie nieudanych inwestycji. Howard & Co będą woleli wydać spory procent $ na prawników by zachować choć cześć dla siebie, niż uruchamiać FTP i stracić wszystko. Mówi się trudno. Ryzyko zawodowe.
    Gdyby wszystko się tak skończyło jak zakładasz - czyli FTP nie oddaje kasy graczom z całego świata i zamykają stronę forever, to byłby to MEGA skandal. Dlatego nie przesądzałbym jeszcze tej sprawy. Bliżej mi do optymistycznej wersji, tym bardziej, że jak wiadomo wszyskto jest możliwe w świecie pokera, nawet trafienie 1 outera na river, hehe.

  5. #105
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    pierdolone FTP mam nadzieje, ze to gowno nigdy wiecej sie nie podniesie juz grubo przed zamknieciem pisalem, ze to oszusci i kiedys zabiora wasza kase tak jak zabrali amerykanom
    Ostatnio edytowane przez kuerten ; 28-07-2011 o 20:11

  6. #106
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    krzykacze co tak bardzo polecali FTP siedza cicho ?

  7. #107
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    pierdolone FTP mam nadzieje, ze to gowno nigdy wiecej sie nie podniesie
    To mniej więcej tak jakbyś mówił: "mam nadzieję, że wszyscy stracicie swoje pieniądze". Ja bym jednak spokojnie poczekał, w końcu chodzi o grube miliony, więc sprawa ma prawo się przeciągać w czasie.

  8. #108
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ja i wielu innych tez kiedys stracilo swoje pieniadze, dlatego pisalem, ze ten room to jedno wielkie gowno i to sie potwierdzilo, mam satysfakcje , ze wlasnie tak sie stalo, ostrzegalem ze stracicie swoja kase

  9. #109
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Kuerten spokojnie, jeszcze nic nie jest do końca przesądzone. FTP to drugi room po PS pod względem wielkości, a nie jakieś tam byle g....

  10. #110
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    a tak wogole to jakie sa ceny za $ na FTP? moze bym kupil pare $$$