Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    witam, pilnie potrzebuje 50-200zl na konto bankowe lub moneybookers. Wzamian przesyłam transferem na PokerStars WIECEJ !! PM albo dzwonic na 516 279 725

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    kto Ci kupi jak nie wiadomo czy PS wyplacalny

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    lol geniusz

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    mysle ze kupi ten kto chce sie zalozyc o wyplacalnosc starsa

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    A jaki przelicznik proponujesz? Bo wiesz, ryzyko duże...

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta
    lol geniusz
    Genialne to są Twoje komentarze, za każdym razem podobne do tego powyżej. Daruj sobie, bo niewiele to wnosi do dyskusji, a nagród za jak największą liczbę postów póki co to forum nie przewiduje...

    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    kto Ci kupi jak nie wiadomo czy PS wyplacalny
    Częściowo jest to HAZARD, zupełnie jak gra w pokera, co oznacza, że przy odpowiednich oddsach ryzyko jest opłacalne Przy odpowiednich oddsach jestem skłonny wspomóc kolegę Goriana, poszła pm.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Przy odpowiednich oddsach jestem skłonny wspomóc kolegę Goriana.
    Ja także. Jestem z tych, co to wierzą, że PS się pozbiera.

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Częściowo jest to HAZARD, zupełnie jak gra w pokera, co oznacza, że przy odpowiednich oddsach ryzyko jest opłacalne Przy odpowiednich oddsach jestem skłonny wspomóc kolegę Goriana, poszła pm.
    Z tym sie nie do konca zgadzam. Jesli to jest hazard to taki sam jak kazda inna inwestycja. Czyli zdarzenie obarczone ryzykiem, ktore ocenione wlasciwie jest w stanie wygenerowac wlasciwa cene. Ale raczej inwestycja, lub ewentualnie zaklad, ale nie hazard
    Ostatnio edytowane przez fixdgchd ; 18-04-2011 o 12:33

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Hazard – wszystkie gry pieniężne, w których o wygranej w mniejszym lub większym stopniu decyduje przypadek. To jest fragment definicji z wikipedii i ja np utożsamiam się z tą definicją. To, że my jako pokerzyści wiemy, że element losowy nie jest decydujący w tzw long runie nie oznacza, że nie ma go wcale. A jeśli coś ma choćby najmniejszy element losowy, to nie jest pewne (w pokerze np teoretycznie możliwy jest downswing trwający w nieskończoność).

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Genialne to są Twoje komentarze, za każdym razem podobne do tego powyżej. Daruj sobie, bo niewiele to wnosi do dyskusji, a nagród za jak największą liczbę postów póki co to forum nie przewiduje...

    jak to nie ma nagrody??!!;(