Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105

Wątek: !@#

  1. #21
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    via PS support

    Dziękujemy za wiadomość.

    Firma PokerStars operuje jako prawna jednostka znajdująca się na Wyspie Man (terytorium zależne Korony Brytyjskiej). Jesteśmy dumni z przestrzegania wszystkich regulacji prawnych. Obecna sytuacja dotyczy jedynie graczy z US.

    Firma PokerStars nadal oferuje swoje usługi we wszystkich pozostałych jurysdykcjach. Ponieważ nie jesteśmy firmą prawną, nie mamy możliwości doradzania graczom odnośnie sytuacji prawnej w danym kraju, jednakże ostatnie zmiany nie dotyczą w żaden sposób Twojej jurysdykcji.

    Dodatkowo zapewniamy, że Twoje fundusze są bezpieczne na PokerStars. Będziemy przekazywać naszym graczom aktualne informacje na temat tej sytuacji.

    Odnośnie Twojej wypłaty, została ona zweryfikowana i powinna trafić na Twoje konto bankowe w ciągu najbliższych dni.

    Dziękujemy za zrozumienie oraz za wybór PokerStars.

    W przypadku dalszych pytań prosimy o ponowny kontakt.





    Depozyt skladalem na netellera, dzisiaj kolo 1-2 w nocy.

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    u mnie dalej nic ani ftp ani ps nie ruszylo
    33 godziny ... piekne czasy wyplat w max 6 h odejszly bezpowrotnie?

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    124
    Jak wszyscy popadli w panikę z niewiadomych powodów i wypłacają po 3/4 rolla(conajmniej jakby PS i ftp ogłosiły że zaraz zamkną konta wszystkim-a nie jak jest czyli wręcz przeciwnie, że gra dla graczy z poza usa jest jak zawsze) to się nie dziwcie teraz...

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    czemu mamy sie nie dziwic, ze chcemy swoich pieniedzy ?!

  5. #25
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez zone Zobacz posta
    ftp ogłosiły że zaraz zamkną konta wszystkim-a
    jesli chodzi o tych mormonow to nie bedzie dziwne jak nikomu nie wyplaca

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    u mnie dalej nic ani ftp ani ps nie ruszylo
    33 godziny ... piekne czasy wyplat w max 6 h odejszly bezpowrotnie?
    lol, chyba nie oczekujesz, że teraz na gorąco wypłaty będą szły normalne, nie dziwię się tym utrudnieniom, w poniedziałek lub wtorek PS ma ogłosić jakiś konkretny komunikat w tej sprawie, domyślam się, że poczekamy co najmniej tyle. Moim zdaniem nie ma się czym martwić ale i tak będę na wszelki wypadek przez kilka tygodni trzymał kasę na netku i wpłacał tylko tyle ile potrzebuję

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    KATOWICE
    Posty
    53
    i jak, zrealizował ktoś wypłatę???
    moja od soboty rano wisi i nawet mogę ją jeszcze anulować...

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Ja jestem w tej samej sytuacji, ale w mailu który jak zwykle otrzymałem przy okazji wypłaty widnieje jak wół informacja, że pieniądze dotrą na konto MB w ciągu 72h. Wszyscy przyzwyczaili się do wypłat natychmiastowych, ewentualnie trwających kilka godzin, bo tak zwykle było do tej pory. Oczywistym jednak jest, że skoro tyle osób na raz zleciło wypłaty, to potrwa to trochę dłużej. Ja się tam nie przejmuję, mają jeszcze ponad 24h Jutro o tej porze zacznę się martwić jeśli nic się nie zmieni.

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    28
    A ja nie panikuję i na razie rolla nie wypłacam. Wczoraj nawet więcej graczy online zaobserwowałem niż normalnie (chociaż może to zasługa niedzielnych turniejów). Obstawiam, że parę dni i panika ustanie.
    ... gdyby jednak nie, jaki w alternatywie room polecacie?

  10. #30
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    zaobserwowales wiecej graczy online? Mowimy o ps? przeciez sity sie otwieraja jak krew z nosa ;/

    ps mnie tez wisi wyplata od soboty rana