Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 105

Wątek: !@#

  1. #41
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Śledzę 2+2 z info o pozytywnym cashoucie z FTP na Netka ale jeszcze się nie doczekałem, ja miałem szczęście, że wypłaciłem instant jakieś 2k$ stamtąd i przeszło błyskawicznie jakieś 10-15 minut przed blokadą.

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Poza tym tylko dlatego wypłacałem większość PS/FTP, żeby właściwie ponownie to wpłacić, imo nasze pieniądze są bezpieczne i nie ma się czym martwić.

  3. #43
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    291
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    wtorek popoludniu cos sie zmienilo QwakQwak ??
    Tak. Na 2p2 tez ludzie potwierdzaja ze PS wyplaca (z poslizgiem, ale wyplaca - srednio to zajmuje do 90h)

    Q
    Ostatnio edytowane przez Qwak ; 19-04-2011 o 15:04

  4. #44
    Dziwne. Pojawia mi się update na FTP i od razu wyskakuje błąd update.

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Musisz odinstalować stary soft i pobrać z nowego serwera fulltiltpoker.co.uk

  6. #46
    Działa. Zastanawia mnie kiedy będzie można zlecać ponownie wypłaty...

  7. #47
    Myślicie że starsi i FTP się po tym podniosą ? Jak ich odetną od USA permanentnie, to sobie tego nie wyobrażam mówiąc szczerze, kontrakty z prosami to jednak głównie USA (FTP).

  8. #48
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    W sumie na razie jak zerkam na 6 miesięczne wykresy ruchu na PS: PokerStars live traffic report | PokerScout i FTP: Full Tilt Poker live traffic report | PokerScout to na razie wygląda, że wrócił do stanu z przed 6 miesięcy, wszystko teraz tak na prawdę zależy od tego jak poradzą sobie ze zmasowanymi cashoutami, na razie wygląda na to, że PS jakoś sobie radzi, z FTP jest gorzej. To myślę głównie zdecyduje o tym jaki będzie traffic w kolejnych miesiącach.

  9. #49
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    czyli tak jak pisalem w innym watku z PS bedzie OK a FTP oszusci

  10. #50
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    ja z ps dostalem wyplate po 71h (lol), zlecona w sobote. aczkolwiek to zwykla tygodniowka, a nie jakas wielka kwota.