Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 105

Wątek: !@#

  1. #51
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co myślicie o tym? Online Poker Player Accounts Frozen as U.S. Indicts Operators - Bloomberg
    Trochę nieciekawie to wygląda, szczególnie fragment
    About 76 bank accounts in 14 countries have been frozen, preventing players from accessing balances held by the online betting companies, said Kelly Langmesser, a spokeswoman for the FBI’s New York office. Eleven people were charged last week.

  2. #52
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Czekam ponad 90 godzin na wypłatę zaledwie 200$ i nadal nic.

  3. #53
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ja tak samo już ponad 96 godzin :/

  4. #54
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Czy na tym forum jest jeszcze ktoś z przedstawicielstwa PS?

  5. #55
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Yoshin Zobacz posta
    Czy na tym forum jest jeszcze ktoś z przedstawicielstwa PS?
    Dobre pytanie. Może coś pominąłem ale wygląda jakby PS, FTP nabrały wody w usta. Może podejrzewają co się święci..? Troche się boje, żeby sytuacja u nas nie wyglądała w krótce podobnie jak w USA "Nasi" klepneli w końcu nowelizacje. Teraz zatwierdzi senat i... Obym nie był złym prorokiem

  6. #56
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Dobrze widziana byłaby jakaś aktywność przedstawiciela Ps na forum.

  7. #57
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    O wypłaty z PS-a bym się nie martwił, już kilku forumowiczów pisało o sukcesie transakcji a na 2p2 także coraz więcej osób potwierdza bardzo opóźnione wypłaty.
    Bardziej martwiłbym się na miejscu graczy Full Tilt, nie słyszałem o nikim kto przeprowadziłby skuteczny cash out. Ja sam czekam juz ponad 100 godzin.

  8. #58
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    O wypłaty z PS-a bym się nie martwił, już kilku forumowiczów pisało o sukcesie transakcji a na 2p2 także coraz więcej osób potwierdza bardzo opóźnione wypłaty.
    Bardziej martwiłbym się na miejscu graczy Full Tilt, nie słyszałem o nikim kto przeprowadziłby skuteczny cash out. Ja sam czekam juz ponad 100 godzin.
    Nie martwie się o wypłaty tylko o to jak będzie wyglądała sytuacja z pokerem za miesiąc, dwa w Polsce. Czy ktokolwiek z przedstawicieli pokerstars odezwał się na forum po "czarnym piątku"? Przypominam, że w ten sam dzień "nasz" rząd klepnął nowelizacje do ustawy hazardowej. W poniedziałek przegrana sprawa w sądzie administracyjnym... Nie wygląda to za ciekawie. Nie boicie się, że w krótce u nas może nastać taki "czarny piątek"?

  9. #59
    U nas będzie tak samo na 100%. Mogę stracić moje 9$ co mam na PS. Co do obecnej sytuacji to i tak od dwóch miesięcy nie gram na necie. Koledze co założył ten temat współczuję, bo wiadomo o co come one co do mnie jednak to się cieszę że wyleczę się z tego gówna jakim jest poker online haha
    Ostatnio edytowane przez jaro75_1975 ; 20-04-2011 o 14:53

  10. #60
    Cytat Zamieszczone przez Qwak Zobacz posta
    Firma PokerStars operuje jako prawna jednostka znajdująca się na Wyspie Man (terytorium zależne Korony Brytyjskiej). Jesteśmy dumni z przestrzegania wszystkich regulacji prawnych. Obecna sytuacja dotyczy jedynie graczy z US.

    Firma PokerStars nadal oferuje swoje usługi we wszystkich pozostałych jurysdykcjach. Ponieważ nie jesteśmy firmą prawną, nie mamy możliwości doradzania graczom odnośnie sytuacji prawnej w danym kraju, jednakże ostatnie zmiany nie dotyczą w żaden sposób Twojej jurysdykcji.

    Dodatkowo zapewniamy, że Twoje fundusze są bezpieczne na PokerStars. Będziemy przekazywać naszym graczom aktualne informacje na temat tej sytuacji.
    Nic w tym temacie się nie zmieniło.