Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105

Wątek: !@#

  1. #11
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Nie sądzę, aby te spółki trzymały pieniądze na rachunkach w USA, czy tez innych będących w zasięgu DOJ lub FBI.
    Zablokowana została możliwość procesowania wypłat graczom z USA, więc może dla pozostałych wystarczy. Tak czy inaczej, to jest czarny dzień dla pokera online, sądzę, że mocno podłamie on całą branżę i jej przyszłość.
    Oczywiście w tej sytuacji nie ma co liczyć na to, że w PL ktoś się opamięta i zmieni zdanie.

    BTW, jestem w USA i mogę się zalogować na starsach do turnieju - czy to nie dziwne?

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Tscher Zobacz posta
    BTW, jestem w USA i mogę się zalogować na starsach do turnieju - czy to nie dziwne?
    Jak jestes zarejestrowany jako polak to pewnie mozna, amerykancy na 99,9% nie moga.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    wg tego co zostalo uzgodnione z rzadem Isle of Man, Pstars ma obowiazek trzymania rownowartosci depozytow w funduszu niezaleznym od firmy (nawet w przypadku w ktorym by zbankrutowala). Fundusz ten jest prowadzony przez brytyjski bank, wiec watpie zeby kasa byla zagrozona, nawet po wyplacie tych odszkodowan. Zreszta kazdy kto ma PT (czy prawdopodobnie tez HEMa) jest w stanie zobaczyc ile rake zbiera taka strona (nawet tylko przy stolach ktorych on gral) sa to liczby tak olbrzymie ze wydaje mi sie ze wystarczaja na pokrycie nawet tych odszkodowan (nawet gdyby nasze pieniadze nie znajdowaly sie na niezaleznych kontach)

    pozdra

    PS. jestem za tym zeby trzymac ten temat w jednym watku, to wniosek do modow, zeby to jakos zebrali bo sie robi chaos

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    ale niektorym osobom jak np mnie wczoraj wyplaty schodzily - choc nie kazda
    jak komus od wczoraj wyplata nie tylko wyszla ale i doszla niech pisze(po 19:00)
    mnie 1 doszla a 2 wisza
    wczoraj o 20:30 zleciłem wypłatę (wolę trzymać kasę na netku i wpłacać tyle ile potrzebuję na grę), część przyszła od razu a pozostałe 8800$ wisiało, teraz mnie poprosili o dokumenty (bo duży cashout) i nie mogę już go anulować więc chyba się nim zajmują. Sądzę, że bez problemu dostanę je do 48h jak zweryfikują moje dokumenty co podesłałem

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    wczoraj wyplaty schodzily dzis juz nie

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    nie ma co narazie panikowac. Na PS i tak spory ruch

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    ok co z tego, ze ruch czy ktos otrzymal dzis wyplate ??

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    mi wisi od rana...

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    moje z nocy nie doszly ciagle sa pending

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    u mnie to samo. kasa wisi na pending.