Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 105
  1. #91
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Vince Zobacz posta
    tu chyba wszystko jest dokladnie wyjasnione - co, jak i dlaczego - w usa i w europie oraz jak wyglada bezpieczenstwo pieniedzy.

  2. #92
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Udalo sie komus wyplacic z FTP ? mi niby przelew na bank w czwartek zaakceptowali ale do tej pory cisza

  3. #93
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta
    Udalo sie komus wyplacic z FTP ? mi niby przelew na bank w czwartek zaakceptowali ale do tej pory cisza
    Dzis mija 8 dzien jak moja wypłata na netellera ma "processing"...

  4. #94
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    juz wczesniej pisalem, ze FTP to oszusci i beda problemy 8 dni czekac na wyplate

  5. #95
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    ftp oszusci lol

  6. #96
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    nie trzeba być Einsteinem by wiedzieć, że jeżeli wszyscy naraz chcą wypłacić kasę, to żadna firma/bank nie jest w stanie tego zrealizować(bo pieniądze graczy nie leża na kontach ftp tylko pracują na siebie-jakieś pewnie obligacje czy coś), a patrząc po spadku ruchu na ftp o prawie połowę, to liczba graczy która chce kasę z powrotem jest duża, więc nie ma się co podniecać i kląć na ftp tylko poczekać i tyle

  7. #97
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Poker Stars jakos szybko sie uporal a FTP nie raczy odpisac na maile po za tym po co napisali mi ze zaakceptowano wyplate mogli zostawic proceded ...

  8. #98
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    Support FTP nigdy nie działał, nie oszukujmy się, za to jak masz blackcard'a to odpisują od razu (dosłownie), więc może tam spróbuj.
    Poza tym co do porównywania FTP i PS, to wydaje mi się, że to bardziej chodzi o to, iż PS ma lepszą renomę i mnie osób się przestraszyło i zgłosiło chęć wypłaty kasy i druga sprawa, PS jest większy i miał pewnie większą "rezerwę" gotówki.
    Dlaczego "zaakceptowali" a nie "proceded" to może wynikać z tego (jak to już wcześniej ktoś pisał) że wypłacałeś kwotę nie większą niż wcześniej i wtedy masz automatyczną akceptacje.

  9. #99
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    ftp oszusci lol
    Zeby nie bylo niejasnosci, ta wypowiedz jest nacechowana cynicznie.

  10. #100
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    No i wyplacili dzis o 9.30 przyszloa mi na inteligo kasa

    Cytat Zamieszczone przez BRAJAN Zobacz posta
    Dlaczego "zaakceptowali" a nie "proceded" to może wynikać z tego (jak to już wcześniej ktoś pisał) że wypłacałeś kwotę nie większą niż wcześniej i wtedy masz automatyczną akceptacje.
    nie wplacilem okolo 300$ na tamtejsze czasy (1000zl czasy kryzysu kiedy dolar duzo kosztowal) a wyplacilem 500$