Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 105
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    9
    Witam.

    Po tym feralnym piatku 15-go odczekalem sobie 2-dni i w niedziele znalazlem strone do FTP ktora dzialala www.fullTilt.fr i po sciagnieciu softu ,moje konto zostalo przetransferowane z serwera amerykanskiego ( ktory od piatku byl zablokowany i nie dzialal ) na serwer francuski .
    Robiac ten transfer konta , nawet sobie nie pomyslalem ,ze FullTilt mogl sie w Europie rozdzielic ( nie wiem z czego to wyniklo) , ale na serwerze Fr graja w 90% tylko francuzi i troche ludzi z UE co srednio daje ok 10-15 tys graczy tylko , a cala reszta gra na serwerze brytyjskim co daje ok 60-80 tys graczy !
    Czy sie ktos orientuje dlaczego stworzono te dwa serwery osobny dla Francji i osobny dla reszty ?
    Czy ktos ma konto na tej francuskiej wersji ?
    Ja niestety po trnsferze na serwer francuski , nie moge juz korzystac z wersji brytyjskiej .
    Ten francuski odpowiednik FullTilta dal mi 1000 Euro bonusa ( za ten transfer ) i wszystkie turnieje sa w walucie Euro. Konto mozna prowadzic tylko i wylacznie w tej walucie.
    Wszystko jest fajnie tylko malo graczy , dla mnie wazne byly SnG'sy ale na nie trzeba czekac po 10-15min ,az sie stoliki zapelnia , co w przypadku brytyjskiego odpowiednika trwa 30-40 sekund ot taka roznica.
    Jesli sie ktos orientuje czy jest mozliwy transfer na fullTilta brytyjskiego to niech da znac ?
    pozdro

  2. #72
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    coach z hiszpani mi kiedyś wspomniał, że we francji (a może włoszech?) jest jakaś ustawa, że można grać online, ale tylko z ludźmi ze swojego kraju.
    nigdy jednak nie sprawdzałem tej informacji.

    właśnie zrobiłem testowy withdrawal z FT, zobaczymy jak pójdzie...

  3. #73
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez Trylobit Zobacz posta
    właśnie zrobiłem testowy withdrawal z FT, zobaczymy jak pójdzie...
    hmmm, ok, ale za pomocą której metody robisz tę wypłate?
    bo via MB niestety u mnie jest wciąż




  4. #74
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    Neteller, narazie jest processing od 12h...

  5. #75
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Moze ktos potwierdzic ze z FTP nie mozna teraz wyplacac przez MB ? bo kurcze zeby zrobic wyplate to musze najpierw uaktywnic MB czyli zrobic wplate a nie chce dego na darmo robic

  6. #76
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    1
    czy komukolwiek udało się wypłacić kasę z FTP ? MB mi nie działa, a czy Neteller działa ? (zakładam tam konto już 2gi dzień, coś też mają obsuwę) ?
    BARDZO PILNIE potrzebuję forsy chciałem wypłacić $2000 i teraz dupa - Jeżeli komuś się udało wypłacić to niech da znać za $2k na MB mogę zaoferować 10% exta czyli $2200 via player transfer na FTP

    @mariuszwin
    czy na tym www.fullTilt.fr możesz wypłacać pieniądze ? rozumiem że się przeniosłeś z całym rolem i przeliczyło Ci na euro, ale jak jest z wypłatami ?

  7. #77
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    9
    @Muz
    Ta francuska wesja tez tak samo opoznia wyplaty jak brytyjska.
    Zostalem przetransferowany w calosci i kasa zostala przeliczona na Euro.
    Nie wiem z czego wynikaja tam te opoznienia ,ale kazano mi zweryfikowac konto , poprzez przeslanie dokumentow potwierdzajacych tozsamosc i bank statement.
    Tutaj nie ma mozliwosci wyplaty na Netellera i MB . Jest tylko jedna opocja konto bankowe. ( Wiec Lipa straszna )
    Na maile nie odpisuja - powiem wiecej - przy wysylaniu maila do nich odrazu jest mail zwrotny ze adres email jest nieprawidlowy !? Nie wiem co o tym myslec...

  8. #78
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Na maile nie odpisuja - powiem wiecej - przy wysylaniu maila do nich odrazu jest mail zwrotny ze adres email jest nieprawidlowy !? Nie wiem co o tym myslec...
    tylko tyle, ze FTP to oszusci a co mozna myslec ? Przeciez na maila mogliby cos o tej sytuacji napisac

  9. #79
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    o ile PS moze jeszcze wyplaci (pewnie wyplaci) o tyle z FTP bym na wyplate nie liczyl
    Cytat Zamieszczone przez Vince Zobacz posta
    A na czym oparta ta teza ?
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    kuerten uspokoj sie, co ty mozesz wiedziec, szanse sa podobne - oba roomy maja te same zarzuty, a przynajmniej nic nie wiadomo o tym ktory ma wieksze, wiec pisanie ze 1 wyplaci z drugi nie jest bez sensu.
    PS juz wyplaca, FTP nawet nie raczy odpisac na maila

  10. #80
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    769
    to jak wyglada sprawa z ftp na te chwile - nie logowalem sie od piatku i zastanawiam sie co robic.

    czy jezeli sciagne soft z uk albo fr to przeliczy mi kase na GBP / EUR i tak juz zostanie ?
    czy mozna w ogole polaczyc sie uzywajac starego softu i zlecic wyplate USD ?

    thnx