Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez loser Zobacz posta
    Z tego co podają w tych wiadomościach to powodem zamknięcia było to że rządzący tym trzema sieciami po prostu prali na kolosalną skalę forsę. Mit uczciwych pokeroomów obalono w jeden dzień. Szok.
    Obalono bo tak twierdzi Departament Sprawiedliwości USA? Z tym oskarżeniem może być tak samo jak z drugą wojną w Iraku - dajcie mi winnego a dowody się znajdą. Tzn. będziemy ich na siłę szukać.

    Cytat Zamieszczone przez maycj Zobacz posta
    Ja wypłaciłem kasę na MB tak na wszelki wypadek i poszła od razu, na szczęście. ale trudno przewidzieć jaki to będzie miało wpływ na nas.
    Ja od około godziny czekam na kasę z FTP a od dawna nie musiałem czekać tak długo na wypłatę z tej pokerowni. Aczkolwiek nie panikuję ponieważ wypłacam z innego powodu niż w/w. Na Absolute kasę sobie zostawiłem.

    Swoją drogą dziwne, że organa ścigania USA dopiero teraz zajęły się tymi domenami. Tzn. tymi do których mają dostęp ponieważ raczej trudno jest im zająć np. pokerstars.ru.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    389
    Ktoś wie dlaczego Starsy zablokowały graczy z USA a FTP nie?

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Ja jestem w tej chwili w USA i przed chwilą się zalogowałem na ps, także nie do końca zablokowały (a np. betsson tu nie działa od dawna już).
    O ile dobrze rozumiem, to internetowy hazard jest tu zabroniony od 2006 roku, przepychanki dotyczą natomiast tego czy poker to hazard czy też nie...
    Zarzuty dotyczą nie prania pieniędzy a właśnie konkretnie działalności związanej z pokerem online.

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Pewnie większość z Was już o tym słyszała, dla tych ktorzy jeszcze nie słyszeli zamieszczam linki:
    Online Poker's Big Three Indicted (UPDATED 9:52 p.m. PDT) | PokerNews
    Czarny piątek pokera online - (Update: Pierwszy komunikat PokerStars) | Poker News | PokerTexas.pl

    PS zapewnia, że gracze spoza USA nie mają się czego obawiać, ale myślę, że i tak sporo osób profilaktycznie wypłaca rolla. Ja też tak zrobiłem, bo skoro Amerykanom zamrozili konta, to jaką mam gwarancję, że za kilka dni nie zrobią tego samego w Europie? Szczerze mówiąc nie sądziłem, że coś takiego się w ogóle kiedykolwiek wydarzy. Absolute Poker to inna bajka, ale zawsze wydawało mi się, że dwa największe roomy na świecie to jednak solidna firma, a tu taki klops...

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Niezła masakra, ciekawe czy tylko na USA sie skonczy. Dobrze, ze tam nie gram ale dzis z ciekawosci wszedlem na FTP i probujac wcisnac cashout zostalem odeslany do supportu.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    JDX ja kase staram sie wyplacic s FTP od 3 dni za 1 razem zlecilem wyplate (pierwsza) na neteller wczesnie wplacajac ta droga to po 49 godzinach byla odmowa z uzasadnieniem ze bledne dane adresowe. Zorientowalem sie, ze na FTP i na neteller mam innego maila. Zmienilem maile na te same i zlecilem o 19.30 wyplate ponownie do tej pory nic ...support nie odpowiada na mailetotalna cisza ...

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Mysle ze ta sprawa przycichnie, odbije sie to wylacznie na graczach amerykanskich, FT ani PS nie zbankrutuja. Prawdziwy problem dla nas lezy bardziej w kwestii naszej sytuacji. Po tej akcji bedzie duzo trudniej o legalizacje pokera (juz nie mowiac o pokerze online) w Polsce. Dodatkowo, taki dzien moze tez nastac u nas za jakis czas, i tu bym sie bardziej martwil niz o tymczasowa niemozliwosc wyplaty.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Aczkolwiek nie panikuję
    Jak bys wiekszosc swoich wszystkich pieniedzy trzymal na pokeroomie,to bys inaczej spiewal.

    Kurwa co ciekawsze w poniedzialek mialem wyplacac zarobek za 2 ostatnie miesiace,a teraz jestem w glebokiej dupie,nawet jak sie wszystko skonczy pomyslnie,to cholera wie ile to potrwa,a boje sie ze dluuugo,choc nie wiem jak to wszystko wyglada od strony prawnej

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    Jak bys wiekszosc swoich wszystkich pieniedzy trzymal na pokeroomie,to bys inaczej spiewal.
    Kolego Majcher, nowicjuszem zdaje się nie jesteś a więc pytanie jest krótkie - po co trzymasz większość pieniędzy w pokerowni? Np. ja gram 4 stoliki i zostawiam sobie 6-8BI "na rozruch" i wypłacam kasę z pokerowni 2-3 razy w miesiącu. Po czym za pomocą karty Netellera wydaję je na różne fajne rzeczy.

  10. #20
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    no to ładnie, lepiej siano wypłacić ?