Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 105
  1. #31
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    6
    Witam, mam pytanie czy u was tez nie mozna wlaczyc softa FTP?? U mnie nie mozna a chcialbym punkty take 2 wyrabiac

  2. #32
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    domena www. fulltiltpoker .com najwyrazniej juz nie dziala znacie moze inna ?

  3. #33
    Sprobuj z "co.uk" na koncu

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    jdx bez obrazy ale okazalo sie kto tu jest "krzaczorem" , ftp,ps,ub myslalo ze beda grac na nosie lamiac przepisy US do konca swiata - kubeł zimnej wody spłynal na nich i od razu zbanowali ich, a nie mozna bylo tak od razu jak wszystkie inne roomy?...
    PS jak tam twoja wyplata? cos za spokojny jestes, przeciez "nie lubisz czekac na swoje fundusze i powinny byc max do godziny" ...
    Bez odbioru;-/

    Nie wiem czy widzisz tutaj jakas analogie, ale czy to amerykanskie status quo nie jest dokladnie tym samym ktore mamy teraz w Polsce? Z takim kozactwem mowisz o "lamaniu przepisow do konca swiata" i "kublem zimnej wody" ,ale dla mnie to jest ta sama historia ktora predzej czy pozniej musi sie wydarzyc u nas. I nie to jest problemem ze dzieje sie to w usa teraz, tylko jesli wiazesz z kartami swoja przyszlosc, to predzej czy pozniej czarny piatek bedzie tez dotyczyl ciebie i nas wszystkich

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    Cytat Zamieszczone przez fixdgchd Zobacz posta
    czy to amerykanskie status quo nie jest dokladnie tym samym ktore mamy teraz w Polsce?
    Jeszcze nie

  6. #36
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta
    Jeszcze nie
    a mozesz mi wyjasnic w jaki sposob nie? bo wlasnie wydaje mi sie ze tam to bylo w ten sam sposob "nielegalne" jak u nas ale poniewaz bylo trudno zbudowac sprawe przeciwko roomowi lub graczom to sie ta sprawe odkladalo. moze cos zle ogarniam, w takim razie prosze o wyprowadzenie mnie z bledu

  7. #37
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    chodzi o to ze w stanach bylo nielegalne ale nie bylo ustawy ktora dawala mozliwosci zeby cos zrobic pozniej taka ustawa weszla u nas narazie poker jest nielegalny ale nie ma jeszcze narzedzi ktore by pozwalaly egzekwowac to prawo niestety sejm przyjal juz nowa ustawe ktora bedzie dawala mozliwosci walki czyli nowe uprawnienia dla celnikow blokada rachunkow bankowych itp itd i jak wejdzie w zycie to dopiero wtedy bedzie tak samo u nas jak w usa a nowa ustawa ma wejsc w czerwcu

  8. #38
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta
    chodzi o to ze w stanach bylo nielegalne ale nie bylo ustawy ktora dawala mozliwosci zeby cos zrobic pozniej taka ustawa weszla u nas narazie poker jest nielegalny ale nie ma jeszcze narzedzi ktore by pozwalaly egzekwowac to prawo niestety sejm przyjal juz nowa ustawe ktora bedzie dawala mozliwosci walki czyli nowe uprawnienia dla celnikow blokada rachunkow bankowych itp itd i jak wejdzie w zycie to dopiero wtedy bedzie tak samo u nas jak w usa a nowa ustawa ma wejsc w czerwcu
    No ja wlasnie o tym mowie. Ogolnie jesli planujesz sobie zycie to czerwiec jest bardzo bliska perspektywa. W zwiazku z tym uwazasz ze moje twierdzenie o zblizajacej sie "inwazji" jest bezpodstawne? Jak tylko wprowadza ta nowele, bedizemy mieli duzo ciezej. Plus, maja juz bardzo dobry precedens do urzadenia nagonki.

    Plus o ile mi wiadomo w stanach byla bardzo podoba sytuacja do nas (tzn ustawa ktora mowi ze to nielegalne, lecz nie dajaca mozliwosci scigania). Mozliwosc scigania pojawila sie w zarzutach prania brudnych pieniedzy, ktore powstaly na skutek wykupienia pewnych malych, majacych klopoty banki przez roomy pokerowe. wiec status quo jest to samo, stopien zaawansowania sytuacji nie, ale tylko ze wzgledu na to ze Polacy generuja stosunkowo maly ruch na tych stronach i az tak im nie zalezy, aby kombinowac z korupcja w Polsce

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    na FTP rano udalo mi sie zlecic wyplate i byla w toku,teraz patrze zrobili mi zwrot na konto lol

  10. #40
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    i dostales pewnie maila ze sie dane adresowe nie zgadzaja chociaz jak najbardziej sie zgadzaja ?