Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez alejasienieznam Zobacz posta
    Więc możemy się liczyć z tym, że MB nie będzie już pośredniczył w transferach imo
    Poker internetowy w Polsce jest nielegalny od zawsze.

    Cytat Zamieszczone przez alejasienieznam Zobacz posta
    A na jakim roomie grasz? Bo ciekaw jestem, czy roomy zezwalają na VPN.
    Room nie ma nic do zezwalania, bo nie wie że korzystasz z VPN. Jedyne do czego by się ewentualnie mogli przyczepić to fakt, że jesteś Polakiem a grasz z UK, Cypru czy innej Malezji, bo tak Cię będę widzieć, ale przecież nie mogą się tego czepiać.

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    w niektorych roomach sa problemy wlasnie

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez k00ky Zobacz posta
    w niektorych roomach sa problemy wlasnie
    E no to wiocha... To co, jak wyjadę na zmywak to nie pozwolą mi stamtąd grać?

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    jak podlaczysz do tego zmywaka net to pozwola

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    3
    Kur*** panowie jak ja czytam wasze wypowiedzi to mi się płakać chce ;/ Myślicie, że zbiorą dane wszystkich osób z polski którzy łączą się z poker roomami i co? Co wtedy im zrobią? Jak to są tysiące osób z całej polski. Dlaczego tacy gracze jak Góral Horecki się tym nie przejmują, co więcej publicznie mówią i dają wywiady, że grają na poker roomach... Ja naprawdę nie wiem po co te wasze bzdety... Moneybrooker całkowicie wystarczy. Zastanówcie się najpierw a później piszcie. Chętnie poczytam co sądzicie o moim komentarzu na ten temat.

  6. #26
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    162
    latwo byc odwaznym jak sie ma 200$ bankrolla i gra sie co 2ga niedziele. Podejrzewam ze Horecki ma temat dawno przemyslany z prawnikiem i ksiegowym. a MB zabrania transakcji zwiazanych z hazardem w krajach w ktorych jest to nielegalne, wiec jesli sie zglosi do nich odpowiedni urzad, to watpie zeby kasa byla tam bezpieczna

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez yeri Zobacz posta
    Moneybrooker całkowicie wystarczy.
    Mi ten fragment całkowicie wystarczy żeby wiedzieć, że nie ma z Tobą o czym dyskutować.

    Miłego korzystania z Moneybrooker.
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 26-04-2011 o 09:31

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141