Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    28
    Panowie fachowcy .Mam taką sprawę .
    chciałbym zrobic tak , aby nikt nie mógł mnie namierzyć na jakie strony wchodzę i gdzie się loguje. Proszę o wyczerpujące informacje .
    Pytam w związku z tym ,że chcę jak Michał Wiśniewski po wejściu w życie tej gównianej ustawy dalej grac w pokerromach i nie chcę ,żeby jakiś je celnik do mnie zadzwonił .
    Proszę o pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    266
    Cytat Zamieszczone przez Norman100 Zobacz posta
    chcę jak Michał Wiśniewski po wejściu w życie tej gównianej ustawy dalej grac w pokerromach i nie chcę ,żeby jakiś je celnik do mnie zadzwonił .
    Proszę o pomoc.
    Nie masz się co bać ... zapukają prędzej niż zadzwonią

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    28
    chrzanić ich konto moneybookers mam + karta . neteller mam plus karta jeszcze tylko jak nikt mi nie pomoze znajde informatyka i on mi zrobi zeby nikt nie wiedzial gdzie sie loguje !!!! w pokera i tak bede gral i nawet komorowski i kapicu mi nie zabronią

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    google: VPN

  5. #5
    A po co ta panika?

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    Czy to naprawdę jest potrzebne? Jak wielu z was z tego korzysta? Nie wystarczy używanie Netellera albo MB, żeby się Tobą nie interesowali?

  8. #8
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    Nie wystarczy, bo najpierw będą się interesowali twoimi połączeniami internetowymi. Czy ktoś kto się zna na tym, może potwierdzić, że ten VPN będzie skuteczny? I czy pokeroomy nie blokują czegoś takiego?

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Cytat Zamieszczone przez alejasienieznam Zobacz posta
    Nie wystarczy, bo najpierw będą się interesowali twoimi połączeniami internetowymi.
    Nawet jeśli dojdą do tego, że ktoś regularnie łączy się z jakimś serwisem, to jak Twoim zdaniem mogą udowodnić, ze nie gra na playmoney np?

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez alejasienieznam Zobacz posta
    Nie wystarczy, bo najpierw będą się interesowali twoimi połączeniami internetowymi. Czy ktoś kto się zna na tym, może potwierdzić, że ten VPN będzie skuteczny? I czy pokeroomy nie blokują czegoś takiego?
    No chyba nie, bo żeby się interesowali moimi polączeniami internetowymi to muszę się najpierw zainteresować mną... Więc dopuki jako student nie kupuje samochodów za 50 000zł na siebie to chyba nie ma co przesadzać z taką ostrożnością...