Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    282
    Rozmawiałem ostatnio z informatykiem pracującym dla korporacji działającej międzynarodowo, stosującej VPNy itp.
    Twierdzi, że system jest w pełni skuteczny i bezpieczny, jak również, że lag w połączeniu nie powinien być zbyt duży.

  2. #12
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez prodigy99 Zobacz posta
    Nawet jeśli dojdą do tego, że ktoś regularnie łączy się z jakimś serwisem, to jak Twoim zdaniem mogą udowodnić, ze nie gra na playmoney np?
    No pewnie nie dadzą rady, ale lepiej sobie zaoszczędzić ewentualny stres itp.

    Cytat Zamieszczone przez Trylobit Zobacz posta
    No chyba nie, bo żeby się interesowali moimi polączeniami internetowymi to muszę się najpierw zainteresować mną... Więc dopuki jako student nie kupuje samochodów za 50 000zł na siebie to chyba nie ma co przesadzać z taką ostrożnością...
    No właśnie sam już nie wiem. Myślałem jak ty, ale boję się, że celnicy mogą zażądać od providerów jakiś zbiorowych informacji o połączeniach i zaczną wtedy wyłapywać pokerzystów. Nie wiem jak to technicznie wygląda, jestem laikiem jeśli chodzi o informatykę, więc możliwe iż moje obawy są nieuzasadnione.
    Ostatnio edytowane przez alejasienieznam ; 21-04-2011 o 12:47

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    558
    panowie a czy przypadkiem neteller i moneybookers nie zablokuja nam mozliwosci korzystania z ich serwisow ? tzn przelewania srodkow do pokerow czy bukmacherskich serwisow bo podobno moneybookers respektuje takie zakazy

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    Hard way to make an easy living

    Czy ktoś wogóle zna kogoś kogo skarbówka zaatakowała?
    Gadamy tu o Netellerze, o VPN, a tak naprawdę najłatwiej to by nas złowili przez to forum....

  5. #15
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez Devs Zobacz posta
    panowie a czy przypadkiem neteller i moneybookers nie zablokuja nam mozliwosci korzystania z ich serwisow ? tzn przelewania srodkow do pokerow czy bukmacherskich serwisow bo podobno moneybookers respektuje takie zakazy
    W regulaminie MB jest m.in:

    11.2. Surowo zabrania się dokonywania płatności dla lub akceptowania płatności od osób lub podmiotów oferujących nielegalne usługi hazardowe, włączając w to (lecz nie ograniczając się do) nielegalnych zakładów sportowych, gier w kasynach oraz pokera. Mamy prawo do zawieszenia lub zamknięcia konta Moneybookers w każdej chwili bądź też odmówienia realizacji lub unieważnienia danej transakcji w przypadku, gdy będziemy podejrzewali, że bezpośrednio lub pośrednio używają Państwo konta Moneybookers do nielegalnych transakcji hazardowych lub konto jest używane w powiązaniu z takimi transakcjami. Do krajów, w których zabroniony jest hazard on-line zaliczają się Stany Zjednoczone Ameryki, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael. Niniejsza lista nie jest wyczerpująca i do zakresu Państwa obowiązków należy upewnienie się, że nie używają Państwo naszych usług do transakcji, które mogą być uważane za nielegalne w obrębie jurysdykcji kraju, w którym Państwo mieszkają.


    Więc możemy się liczyć z tym, że MB nie będzie już pośredniczył w transferach imo

  6. #16
    no VPN jest po to zeby przy ewentualnej wspolpracy providerow internetowych, w prosty sposob kilkoma searchami nie zlowili wszystkich graczy laczacych sie do pokerowni.

    kto co lubi, kilkadziesiat $ na rok kosztuje taka zabawa, czy jest warte ? ocencie sami.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2010
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    84
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    kto co lubi, kilkadziesiat $ na rok kosztuje taka zabawa, czy jest warte ? ocencie sami.
    8dyb8, a ty korzystasz z VPN?

  8. #18
    od niedawna akurat ogladajac jak co wieczor stream z jakiegos turnieju sc2 zobaczylem ze VPN jest ich glownym sponsorem i dali kod 50% discount, to se pomyslalem, what the hell, why not po znizce chyba z 35$ zaplacilem za pol roku

  9. #19
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    27
    A na jakim roomie grasz? Bo ciekaw jestem, czy roomy zezwalają na VPN.

  10. #20
    riverstars