Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Witam,

    na poczatku maja zalozylem konto i wplacilem kase na skorke Primy-River Belle. Po ok. tygodniu, przegrawszy polowe tej kasy, zlecilem cashout ta sam droga, co deposit - Neteller. To bylo 10 maja. Do dzis nie dostalem kasy. Ich support do wczoraj sie tlumaczyl, ze prosi o cierpliwosc i czeka na odpowiedz z ich processing department. Kasy nadal nie ma. Dzis rano, kiedy sprawdzilem sobie status mojego withdraw, znalazlem przy nim zamiast dotychczasowego: work in progress nastepujacy napis: processed. W innych poker roomach oznacza to, ze kasa poszla na konto. Ja tez tak myslalem, ale wszedlem w opis i zobaczylem przy transaction type opis: FRAUD ADJ. Nie wiem co to oznacza jako calosc, support na razie nie odpowiedzial. Co to oznacza? Oskarzaja mnie o jakies oszustwa?

    Czy ktos moze mi w tym temacie pomoc? Mam wrazenie, ze traktuja mnie tak dlatego, ze jestem z Polski. Prima nie zaklada kont dla graczy z naszego kraju i napisala jakis czas temu Seenowi, ze dotychczasowe konta beda powoli zamykane. Chociaz mi nie dosc, ze zalozyli konto to jeszcze dali do wyrobienia first deposit bonus.

    Prosze o pomoc,

    Plissken

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Napisz do nich grzecznego maila i zapytaj

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    jeśli masz processed to nie oznacza ze juz masz na koncie np w netellerze...
    gdyby było aproved wtedy mógłbyś zacząć myśleć ze co coś jest nie tak bo wtedy rzeczywiśćie ktoś odebrałby Ci je np na netellerze

    spokojnie, to wiarygodny pokerroom wiec sie nie martw

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Cos z ta wiarygodnoscia u nich licho, bo dzis kolo poludnia zbanowali mi konto. Nie moge sie zalogowac, bo moje konto zostalo odlaczone od systemu.

    Pomimo moich codziennych maili i prosb, jestem regularnie olewany! Do tego dzis ten ban, to jest ponizajace. Nie zrobilem nic zlego poza tym, ze jestem z Polski. A cash out zlecilem 11 maja. Dzis mamy 19.

    Czy ktos moze mi jakos pomoc?

    pozdrawiam,

    Plissken

  5. #5
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Masz konto w Gaming Club Poker ?
    Jeżeli tak , to problem tkwi tutaj !

    pzdr

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Nie mam konta w GCP. Co to w ogole jest, zwykla stronka do gry czy cos innego?

    I dlaczego mialby to byc problem?

    pozdrawiam,

    Plissken

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    chyba nie akceptuja polakow (ta skorka akurat) - ale przy zakladaniu konta nie wyskakuje blad ani jak robisz im rake dopiero jak wyplacasz - to jest najlepsze BS

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    No wlasnie mnie tak zalatwili. Nadal kasy nie oddali, zablokowali mi konto. Co robic?

    pozdrawiam,

    Plissken

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    280
    Witam

    Plissken mialem baardzo podobny problem tyle ze w skorce gaming club poker, tez mialem do wyrobienia bonus itp.Tyle ze mi zablokowali konto w momencie gdy jakos brakowalo mi kolo 10 rak do wyrobienia bonusa.
    Wiem ze meczylem sie z nimi cos kolo 1 miecha , jak nie dluzej ( sprawa dotyczyla cos kolo 300 dolkow).
    Tyle ze mi blokujac konto napisali ze rejestrujac sie napisalem ze jestem z Polski , a ich zarzad zlapal mnie jak logowalem sie z Holandi , co oczywscie bylo wielka bzdura.
    Rowniez mialem problem z "nie odpisywaniem" przez nich maili.
    Zrobilem poprostu tak ze w ktoryms z maili , wyslalem im doslownie wszytskie dokumenty na temat mnie , ze zyje w Polsce , ze nie jestem bonus whorsem , dowody , screeny z tym jak wpalcalem do innych skorek primiy, ze nigdy nei bylo problemow itp. Wiem ze po wyslaniu tego olbrzymiego maila, sami zwrocili mi kaske na mb, dokladnie tyle ile wplacilm reszta przepadla... no ale zawsze cos.
    Wiec jedyne co moge Ci powiedziec to proboj probuj i jeszcze raz probuj , badz "laskawy i grzeczny".

    pzdr.

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Świętochłowice
    Posty
    58
    zabić ich to mało ....